Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki béke vagy anyagi biztons...

Lelki béke vagy anyagi biztonság. Mit választanátok ha muszály lenne?

Figyelt kérdés
lehetőségem van végképp megszabadulni vkitől akit a leginkább megvetek,lenézek,és akitől végképp undorodom..csakhogy ha a kapcsolat megszakad veszélybe kerülhet az anyagi biztonságom..nem jólétről beszélek azt kiemelném..és nem párkapcsolatrol vagy hasonlóról van szó...ált.tudom mit tegyek de most végképp tanácstalan vok
2011. márc. 25. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

LELKI BÉKE!

Az anyagi biztonságot magadnak próbáld megteremteni, ne pedig mástól függj!

2011. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
helyesirasi hiba: muszaj
2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halnál éhen, függetlenedj.
2011. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ..helyesírási hibáért elnézést..egyébként apámról van szó..és még tanulok..az ösztöndíjakból tartom fenn magam meg még ő támogat...
2011. márc. 25. 23:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem a lelki békém az anyagi biztonságtól függ, ezért egyértelműen az anyagi biztonságot. Pláne a te esetedben, bírd ki amíg önálló életet kezdhetsz szerintem, annyira szörnyű nem lehet.
2011. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lelki béke. Diákmunkát mindig tudsz keresni, és ha ügyes vagy, találsz is. Meg ösztöndíjakat pályázni. Egy diáknak sok lehetősége van.
2011. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de lehet nagyon is...a végletekig racionalista ember vagyok és roppant anyagias is nem szégyenlem bevallani...ez az ember tette tönkre az életemet...ez nem olyan tini nyavalygás..kinőttem már abbol a korbol...végképp ki kellett h készüljek h most ezen gondolkozom
2011. márc. 25. 23:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem lenne anyagi biztonságom, akkor ebből következik hogy lelki békém se.

Én inkább a pénzt választanám, de csak addig amíg én ki nem találok valamit, pl: keresek munkát hogy megteremtsem magamnak, csak aztán függetlenednék.

2011. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sajnos nagyvárosban tanulok és anyagilag annyira leterhelnek minket a suliban h még az sem segítene..meg időm sem lenne rá mert tele vagyok gykorlati órákkal..arra gondoltam a nyarat a nyelvtanulás mellett munkával töltöm meg készülök a szakdogámra...mindegy azért köszönöm a válaszokat
2011. márc. 25. 23:19
 10/17 A kérdező kommentje:
van h még kajára sem telik..a bevételem 50%-a tőle származik amit még a diákmunka se tudna pótolni..de a sulit semmi pénzért sm hagynám ott ....de félek ha ezt most nem teszem meg végképp megkeseredem, már a gondoltattol is rosszul vok ha csak eszembe jut a képe
2011. márc. 25. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!