Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adnátok az illető tudtára...

Hogy adnátok az illető tudtára, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Egy közeli barátoméknál buli lesz és nem hívtak meg, bevallom nagyon rosszul esik. Hogy adhatnám finoman a tudtára, hogy jó lenne ha én is velük bulizhatnék? Persze nem azt akarom, hogy kényszerből meghívjanak, már nyilván nem mennék el, csak valahogy a tudtára szeretném adni, hogy "illett volna" meghívni és hát jólesett volna...

Akinek van valami ötlete, hogy finoman, burkoltan közöljem, annak megköszönném.


2011. márc. 25. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

18:43-as vagyok megint.


Szerintem az más, ha a tesója rendezi! Akkor nem biztos, hogy kapott jogosultságot rá, hogy bárkit is ő hívjon meg. Vagy lehet, hogy csak 1-2 főt hívhatott meg. Az meg mondjuk pl. a barátnője, meg a nem tudom, kije.

Ha ez így van, akkor ne bántódj meg, szerintem!


Azért megkérdezheted csak úgy kíváncsiságból, de szerintem ez már más szitu.

2011. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hívott meg, akkor talán mégsem olyan közeli barát, csak te hiszed ezt.
2011. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!