Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 éves lányok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányok, hogyan adnátok egy fiatalabb fiú tudtára, ha az tetszik nektek, de nem akartok túl nyilvánvalóak, egyértelműek lenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
én sehogy speciel. de szerintem ezt egy pillantásból vagy egy mosolyból le lehet szűrni, legalábbis én lányként fogom az ilyen adást:) szerintem a pasik is. 21L
2010. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pasik kevésbé hajlamosak a jelek érzékelésére. Amúgy miért trükközöl a dologgal? Legyél nő - ennyi a titok. Ha nézed, rámosolyogsz azért ha nem is azonnal de 2.-3. alkalommal már a legkreténebbekben is tudatositja, hogy a csaj akar valamit. 30F
2010. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ffi vok!!! Állj oda elé és beszélj nyíltan. Szerintem ez a helyes út. Csak vigyázz a lelked kiöntésénél, h ne add el magad. Ez fontos!!! Próbáld úgy előadni magad, h utána Ő akarjon harcolni érted!!! Sok szerencsét!!! PUSZ.
2010. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10:07 - Óriási tévedés és öreg hiba. Ti ezt értitek egymás közt, mert így nőttök fel, viszont a fiúk meg az egyenes beszédben nőnek fel és azt értik, a "jeleket" egyáltalán nem.


Kérdező: a fentiből következik, hogy ha biztosra akarsz menni, akkor igenis egyértelmű leszel. Ha jelezgetsz, azzal azt kockáztatod, hogy hullára nem fog észrevenni semmit, és elveszíted.

2010. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél egyértelmű.
2010. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Flörtölni, kétértelmű megjegyzéseket, utalásokat tenni, ugratni, érinteni... Nekem ez bejött. 2X volt fiatalabb párom. :) Egyik 1, másik 2 évvel volt fiatalabb.

23L

2010. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézz gyakran a szemébe,és próbálj vele minnél többet beszélni ha te is tetszel neki csak le fog esni neki.
2010. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképp előkapnám a tüzes dög énemet! Bocs, ehhez kell némi ügyesség,hogy csak az vegye észre akinek szánod. Gondolok itt pl. arra, hogy az öltözéked ne tükrözze a vadászatkedvedet (ne légy lotyós,de add elő a nőies oldalad. Az egyenes tekintet kevés kacérsággal+cici kiemelés. Ebből már értenie kell a pasinak...
2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!