Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem kéne, hogy lelombozzon,...

Ez nem kéne, hogy lelombozzon, ugye?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy van az exemnek új barátnője, és kicsit elszomorodtam, elméláztam a régi dolgokon. Már lassan 2éve szakítottunk, nekem is van új párkapcsolatom.
2011. márc. 24. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán ne legyen ezért rossz kedved. Ne foglalkozz vele. Verd ki a fejedből és koncentrálj a párodra akit szeretsz.
2011. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

*a munkája miatt nem tudtuk megoldani a találkozókat,


Nem, azért nem tudtátok megoldani, mert nem ő az az ember, akivel le kell élned az életedet. Kereshetett volna másik munkát, és te is odaköltözhettél volna. Ezek megoldható problémák - de ti a saját érdeketeket előtérbe helyeztétek (ő a munkáját, te meg nem tudom, talán suli vagy munka volt neked is máshol). Egyszerűen fontosabbak voltak más szempontok, mint hogy együtt legyetek, csak ezt nehéz beismerni, mert rögtön megkérdőjeleződik a vélt szerelem.


Nem örülni annak, hogy végre (ő is) boldog, azt pedig önzés.

2011. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne önzés? :o

Ezzel nem árt sem a volt párjának, sem pedig az új barátnőnek.

Az érzéseiről nem tehet senki, nem tudja megerőszakolni őket.

Leírta ide őszintén, normálisan, minek ítélkezni felette?

Az önzés nem itt kezdődik.

2011. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet volt ! De én szerencsére eltudtam terelni a gondolataimat neked is ezt kéne tenned !! És ha neked is van új párod akkor vele foglalkozz ! ne az exeddel !! :)
2011. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
elvileg nem kéne. de gyakorlatilag amikor én tudtam meg ugyan ezt az exemről lelombozott kicsit, bár kívánok neki sok boldogságot. az óta én is egy hosszú kapcsolatban vagyok. és az exem hagyott el régen.
2011. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanakkor normális. Ó én ha találkozok régi ismerősökkel, akikkel nemis jártam, mert nem akartam, de ők igen próbálkoztak, mégis az az első ami eszembejut. De érzelmeim azért nincsenek már, csak visszaemlékszek, hogy akkor azért jól esett, még ha nem is jártam.
2011. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

Lépj tovább mert ha nem a vicc osztályon fogsz kikötni!

És igy még a jelenlegi párodat is elüldözöd!!!

2011. márc. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó ez jó! :) És mellesleg igaz..
2011. márc. 30. 13:34
 19/20 anonim ***** válasza:
:)
2011. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
egyébként hála az égnek, átmeneti dolog volt úgy látom, mert ma már nem izgat annyira! :)
2011. márc. 30. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!