Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem kéne, hogy lelombozzon,...

Ez nem kéne, hogy lelombozzon, ugye?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy van az exemnek új barátnője, és kicsit elszomorodtam, elméláztam a régi dolgokon. Már lassan 2éve szakítottunk, nekem is van új párkapcsolatom.
2011. márc. 24. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető... Persze nyilván várható, hogy nem marad örökre szingli,és ezt épp ésszel fel is fogja az ember, de azért a lelke legmélyén mégiscsak megérinti az embert... Lehet, hogy most egy ideig eszedbe fog jutni és bántani fog a dolog, de utána elmúlik, hidd el... nekem pl. az volt, hogy nem nagyon gondoltam rá, vagyis néha eszembe jutott, de amikor face to face találkoztunk, kicsit érzékenyen érintett...aztán eltelt 1-2 nap és ment minden a régi kerékvágásban. Ha már nem vagy belé szerelmes(hanem a jelenlegi párodba), akkor hidd el, el fog múlni ez az érzés.
2011. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elojottek a regi erzesek.Elofordul idonkent.De valahogy probald meg terelni a figyelmed.Amugy 2ev utan ha ki is bekulnetek,akkor is...2ev alatt rengeteget valtozik az ember,es lehet ,hogy annyira sem egyeznetek mint elotte.Az emberek eleg szeszelyesek tudnak lenni,de elmulik.Szerintem koncentralj a jelenlegi parodra.
2011. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs ezzel semmi gond!Én ilyen vagyok.Sokszor az is elég,ha meghallok egy olyan zenét,valamikor sokat jelentett az akkori partneremmel.És akkor én is elmélázok...holott 38 éves,házas,2 gyerekes anyuka vagyok.De az ember emlékeit SENKI nem veheti el!
2011. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint 2év, távkapcsolat volt és szerettem még amikor vége lett, csak a munkája miatt nem tudtuk megoldani a találkozókat, ő is szeretett. És ezt nagyon sokáig tudatta is velem szívszorongató levelekkel.
2011. márc. 24. 13:09
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek:ami valamikor...
2011. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Miért gondolod azt, hogy nem vagy pótolható? Talán arra gondoltál, hogy a szakításotok után, kolostorba vonul, vagy pap lesz? Te is tudtad őt pótolni, ő miért nem teheti ugyanezt? Nem vagy egy kicsit önző?
2011. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam ezt kedves utolsó! Nem akarom őket szétszakítani, semmi ilyesmi. Csupán kicsit elszomorít...
2011. márc. 24. 13:24
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Most vált véglegessé valami a lelkedben. Nincs ezzel semmi baj, természetes folyamat. Kicsit szomorkodsz, aztán majd túl leszel rajta. Ha most érzékletlennek mutatnád magad, attól nem lenne semmi jobb. Végül is abban sincs semmi rossz, ha elismered, hogy voltak együtt jó napjaitok, amiket éleztél az exeddel. Ha élvezed a mostani párkapcsolatodat és nem a miatt nosztalgiázol, mert ezzel valami baj van, akkor teljesen rendben van.
2011. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig elszomorított kicsit, pedig mindig elöbb volt új kapcsolatom mint az exeimnek. Furcsa érzés az embernek, de szerintem ne foglalkozz vele, a saját kapcsolatodra próbálj koncentrálni. :)
2011. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!