Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak és beszélnek...

Miért bántanak és beszélnek rólam az emberek csúfolva? 40 éves emberek mint az oviban. A másik meg visszamondja, hogy én milyen fura vagyok magambazárkozo ez még haggyán de hogy kezdek szétfolyni és vastag a combom. Ez alkati adottság a comb

Figyelt kérdés
és nem kezdek szétfolyni csak nem vagyok 20 éves. hogy merjen az ember igy bárhova mernni bizni emerekbe ha kibeszélik meg rosszindulatuskodnak? mit gondoltok?
2011. márc. 21. 19:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
primitívek és irigyek. ne foglalkozz vele!!! Ők talán mind modellek lennének?
2011. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én meg amondó vagyok, hogy sztem simán féltékenyek rád, és most, hogy végre rajtad is találtak valami " tökéletlenet", azonnal ráugranak. Nekem is volt egy ilyen kolléganőm, ráadásul főnököm, aki amikor kicsit felszedtem, rögtön rámugrott, olyan ronda volt, mint a bűn, de másoknak folyton azt ecsetelte, hogy már nem vagyok olyan hűha, hahaha... ki is akart rúgatni, olyan féltékeny volt, mosolyogtam rajta... és ő repült nem én:P nevess rajta, ne érdekeljen, tényleg fölösleges magadra venni. Csak bántani akarnak, és ha felveszed, ők nyertek! A zárkózottság: Ha neked nem jó így, próbálj nyitni
2011. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Rögtön leszögezem, hogy magyar vagyok.

Van bennem Lengyel nemesi vér, Német vasas, meg még ki tudja mi minden? A vöröses haj, a szeplős arc, a fehér, leégésre hajlamos bőr, meg a testalkat alapján leginkább Viking. :D


Szóval ebben az országban ilyenek a "színtiszta" magyarok, mindenki keverék, és ez szerintem nem baj, hanem kifejezetten jó.


Az egyszerű válasz a kérdésre pedig az, hogy azért foglalkoznak VELED, mert MAGUKKAL nem mernek.


Aki állandóan mással, másokkal foglalkozik, annak tapasztalatom szerint legtöbbször van valami olyan baja SAJÁT MAGÁVAL, amivel nem mer szembenézni, ezért kényszeresen és folyamatosan eltereli arról a gondolatait. Mi lenne erre alkalmasabb, mintha más személyekkel foglalkozik állandóan, pletykál, intrikál, játszmázik?


Ui.: Megyek is és foglalkozom egy kicsit SAJÁT MAGAMMAL. :D

2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mikor mondják, vagy észreveszed hogy rólad beszélnek, MOSOLYOGNI!!!, esetleg küldhetsz egy puszit is :DD Attól kikészülnek.
2011. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
az a fura hogy tényleg akik igy dumálnak rólam 100x rondábbak nálam.lehet tényleg örülnek hogy rajtam is találtak valamit. csakhogy én az ellen nem tudok tenni de ök hiába arányosak 20 kgot kellene fogyniuk minimum. Ezért sem értem magukra nem néznek?
2011. márc. 30. 12:29
 26/29 anonim ***** válasza:

Na azért ne szállj el, ilyen normális szerénynek szeretünk, akit vigasztalni lehet.

Egy hónapja láttam a fogorvosnál egy nagyon szép nőt, azt hiszem szemeztünk is, elég faros volt és a combban is erős, de simán el tudtam volna képzelni egy ilyen nőt magam mellé. Aki pedig szidta volna, azt a medence vize alá nyomtam volna, hogy magához térjen.

2011. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A magyarok éretlen személyiségűek.
2011. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Látják, hogy felveszed ezért bántanak, ezek ilyenek a saját nyomorukat mások fikázásán élik ki.
2011. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
menj másik uszodába vagy mondd el nekik hogy bánt amit csinálnak, hagyják abba, nem is tehetsz róla, ha ez sem segít szólj be nekik te is akárhányszor csak találkoztok hogy kibeszélő fruskák lepcses vénasszonyok sörhasú pofagépek vagy valami ilyesmit..
2012. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!