Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak és beszélnek...

Miért bántanak és beszélnek rólam az emberek csúfolva? 40 éves emberek mint az oviban. A másik meg visszamondja, hogy én milyen fura vagyok magambazárkozo ez még haggyán de hogy kezdek szétfolyni és vastag a combom. Ez alkati adottság a comb

Figyelt kérdés
és nem kezdek szétfolyni csak nem vagyok 20 éves. hogy merjen az ember igy bárhova mernni bizni emerekbe ha kibeszélik meg rosszindulatuskodnak? mit gondoltok?
2011. márc. 21. 19:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: figyeld meg, ha igy csinálsz amit leirtam, idővel abba fogják hagyni. nálam bevált:)
2011. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
56 kg vagyok 170 cm. nem vagyok kövér de a combom ilyen vastag.hozzáteszem akik mondják 20al többek nálam csak ök arányosabbak. és egy időben mindent elkövettem 47kgra fogytam borzaszto voltam de a nagy comb arányaiban megmaradt. most 38as nadrágot hordok de topbol a 34is elég.szóval tényleg nem tudok mit tenni. de már belenyugodtam de ez most sziven ütött hogy akkor mindenki ezt nézi rajtam mért nem fogadnak el
2011. márc. 21. 20:06
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Én szláv származású vagyok, nincs meg bennem az a jó magyar "dögölj meg" mentalitás, meg a másokon gúnyolódva nevető össznépi humor és nem is értem, mit élvezkednek ezen. Dehát mit is vár az ember egy olyan néptől, amelynek még az "elitje" is ennyire primitíven viselkedik, káromkodik, csak meg kell nézni a híreket, a közvetítéseket (más normálisabb népeknél is vannak ilyen dilettánsok, de ott legalább nem mindenki az). Talán el kellene gondolkozni azon, miért is utálják körben a környező országokban a magyarokat. Csak nem a mentalitásuk miatt? Hmmm... Na nem akartam politizálni, félre ne értsetek, elnézést is kérek és mélységes tiszteletem a normális magyaroknak.

Hanem Te meg szólj vissza nekik (gondolom, h férfiak), hogy ők meg bizonyára homoszexuálisok.

Egyáltalán, milyen szöveg az, hogy valaki kezd szétfolyni? Ha 60 évesről volna szó (akkor sem normális szóvá tenni), de 35 évesen a nők még javában virágzanak!

2011. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én is szláv származású vagyok, de ugyanez megy a szláv országokban is, szóval ezzel kapcsolatban a magyarokat szidni csak trollkodás... egyébként pedig nem minden környező ország utálja a magyarokat :D Kb ugyanannyi utálja mint bármelyik másik országot a saját szomszédai.


Bocsánat a kicsit offért.

2011. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy ám, hogy magas, alacsony, sovány, kövér, görbe orrú, vastag combú vagy, az ilyen s@ggfejek így is, úgy is megtalálnak. És hiába mondanám, hogy ez őket minősíti és nem téged, sajnos ez nem vigasz. Ez intelligencia kérdése lenne, az meg napjainkban egyre jobban a béka s@gge alatt van. Próbálj egy barátnőddel járni az usziba, akkor eleve nem is figyelsz az ilyenekre.
2011. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ez nem off volt, hanem személyeskedés ki kötekedik? (nem ez a trollkodás?). De hagy személyeskedjek én is (elnézést előre is) mert másképp nem írhatom, nem sokat járhattál nyugatabbra, vagy ha igen, nem igen néztél körül. Alá is kellene támasztani amit írunk, linkeltem volna minden szavam megerősítésére cikkeket (még megtehetem), de felesleges, mert mindenki más tisztában van a dolgokkal.
2011. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Azok csámcsognak nap mint nap mások "hibáikon", akik qvára kiábrándultak, elegük van az életből.. És ha szembenéznének önmagukkal, igencsak megijednének.

Könyörgöm, miért nem mindenki magával foglalkozik?

2011. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ez elszomorító...pedig abban reménykedtem, a felnőttek érettebbek, és a belsőt nézik, több eszük van, mnt az én korosztályomnak (20), de úgy látom, sajnos nem.

engem is a legelképesztőbb dolgokért piszkáltak...azért, m az egyik lánynak nem tetszett az orrom (hozzáteszem, semmi baj nincs vele. egy normális orr, enyhén hosszabb az átlagnál, de nem kirívó).

egy másik azért cs*szegetett, m kicsi a mellem (ebben az volt a röhej, h neki még kisebb volt, csak tömött melltartót hordott).

akk utána azért piszkáltak, m félig szerb vagyok, amiről szintén nem tehetek.

egyszerűen csak lelkileg nyomorékok, és belém akartak kötni, ahogy nálad is ez van.

ők sz*rul érzik maguk a bőrükben, így el akarják érni, h a másiknak is rossz legyen.

én egyszerűen levegőnek néztem őket. még a köszönésüket sem fogadtam. bunkók? jó, azt kapják, amit adnak! akk bezzeg megint én voltam a "beképzelt ruszki k.." meg elmondtak mindennek...arcom se rezdült, továbbra sem törődtem velük.

azóta abbahagyták...nekem meg megvannak a magam barátai, akik normálisak.

tudom nehéz, de te se törődj velük...v. legközelebb mondd hangosan, ha mocskolódnak, h te igenis ilyennek szereted a combjaidat, és örülsz, h erős, egészséges lábaid vannak...és letjod őket.

m aki agyilag retardált, azzal sokat nem lehet kezdeni.

2011. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Azok csámcsognak nap mint nap mások "hibáikon", akik qvára kiábrándultak, elegük van az életből." IS.

De sajnos nem csak ők, sok alapból rossz indulatú, de jó körülmények között létező ember van, akik már csak passzióból is cseszegetik a másikat. Ezek az emberek azt hiszik, tökéletesek, mert senki nem gúnyolta ki és nem röhögte ki őket. Ha másképp lett volna, akkor ők is tudnák, milyen rosszul esik valakinek az ilyen és nem tennék.

Egyszerűen vannak emberek, akik komolyan elhiszik, hogy ők az evolúció csúcsa, a többiek pedig, akiknek valamijük nagyobb, vagy kisebb, mint a tökéletes, a Taigetoszról ledobandóak.

Eszembe ötlött a "taigetosz pozitív" kifejezés is, na ezt is valami beképzelt alávaló idióta találta ki.

Sajnálom és szégyellem, hogy vannak ilyen alja emberek.


De jól összejöttünk itt, eredetileg nem magyar származásúak. Talán van ebben is valami ?!?

2011. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyszerűen emberi tulajdonság, h. az emberek szeretnek kigúnyolni és kibeszélni másokat.Ez akkor gond ha magadra veszed.Ha te így érzed jól magad, avgy így elfogadod magad akkor nem tudnak megbántani.Én pl. vékony vagyok,de ruha alatt azért nem tűnök olyan vékonynak,de mégis akik túlsulyosak egyfolytában szekálnak h. hízzak.De én nem akarok hízni,mert jól érzem magam így, ezért ez nem bánt, inkább idegesít,de rájuk hagyom.Amúgy én is meg szoktam szólni h. ha pl. meglátok egy modelt és közben tök gáz alakja van,de egyszerűen csak azért mert túl kritikus vagyok másokkal és magammal szemben is,persze én sem vagyok tökléletes,de nem is veszem fel ha sértegetnek.Persze negem is elhordtak már mindennek,de egyszerűen csak annyi történrt h. akiket barátaimnak hittem rájöttem nem azok és nem érdekeltek többé.Szóba állunk,de már nem adom ki magamat nekik.Ne foglalkozz velük,visszaszólhatsz nekik,de akkor te is olyan leszel,mint ők.Esetleg poénosan szólhastz, h. van akinek ez jön be és legalább van mit fogni rajtad, illetve mondhatod h. senki sem tökéletes.
2011. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!