Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek ránk furán? Most...

Miért néznek ránk furán? Most lesz babánk is. Azt hiszik, züllött fiatalok vagyunk?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok, még ezt az évet végigjárom az egyetemen, aztán majd 1 év múlva folytatom. Nem volt tervezett gyerek, de nagyon örültünk neki, izgatottak vagyunk. Én 21 éves vagyok, barátom 25. Igen, kissé fiatalok vagyunk, de nem áll meg az élet, eddig is mindig mozgalmas életet éltünk, ezentúl is tök jó lesz minden, bár a bulik, meg koncertek elmaradnak egy ideig, de kirándulni már babával is lehet:) Nagyon szeretjük egymást. Szüleink is mellettünk állnak, a barátaink meg ugye olyanok, mint mi voltunk, mielőtt kiderült, hogy mi a helyzet, lázadó egyetemisták, és nagyon meglepte őket, de sokat segítenek. Én nagyon boldog vagyok, de úgy megnéznek minket. Úgy értem, voltunk terhestanácsadáson (voltak félelmeink a tanulásom miatt, meg úgy alapból a korom miatt) és ilyen tök furán néztek ránk ott a kismamák, meg az ultrahangon is. Mondjuk én kb 17-nek nézek ki, a barátom meg hát kicsit hippisen (félhosszú hajba fejpánt). Olyan rossz érzésem van emiatt, szerintetek röhögtek rajtunk? Mondtam a barátomnak is, de szerinte nem nézünk ki szülőknek, csak ezért. De akkor most ez várható lesz évekig? Nem szeretem, ha megbámulnak idegenek, olyankor azt hiszem, van rajtam valami nevetséges.
2011. márc. 20. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem fizikailag nem vagy fiatal gyereket szülni és dicséretes, hogy felnőtt fejjel álltok hozzá a pároddal és hajlandóak vagytok szülőkké válni.

Én 25 évesen szültem, de kb 20-nak néztem ki és engem is megbámultak, sőt egyszer egy néni meg is állított babakocsi tolgatás közben, hogy nyugtassam meg (mintha lenne köze hozzá) hogy a tesómat tolom. Mire én: 26 éves vagyok és a sajátom. Nem hitte el :-P

Egy gyűrű mondjuk sokat segít...

2011. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Ne törődj velük! Irigyek:) Keveseknek adatik meg, hogy korán megteremtődnek azok a körülmények, hogy jöhessen egy baba. Ti szeretitek egymást, szerencsére a szülők is tudnak segíteni, folytathatod majd a sulit..minden kalappol:)


Sok boldogságot!


L/19

2011. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Figyi. Ez a te rémagyalásod, hogy ezért és azért megnéznek. Lehet, hogy ezek a dolgok magadnak is feltűnnek, mint látod, mert ezeket írtad. Tehát másnak is, de az nem jelenti, hogy bármi rosszat is gondolnak mellé. Fölösleges ilyesmin agyalni. Más kismamát is megnéznek és a párját is. Vagy öregeknek látszanak, vagy fiataloknak, vagy csinosak, vagy toprongyok, vagy vajon fia lesz e vagy lánya, tök mindegy. Fogadd el, és ne agyalja mögötte levő gondolatukon, mert nem tudhatod. Lényeg, hogy ti boldogok vagytok !
2011. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Hjaj te!

És még mennyien fognak megnézni :)

Én is egyetem mellett, halasztással vagyok most itthon picurkával! Van lakásunk, páromnak munkája stb. stb.

Én 20 éves vagyok, de mindig idősebbnek néztem ki koromnál, ugyhogy olyan 25-nek szoktak nézni. Tehát így jaj hova fajul a mai fiatalság zagyvaságot nem kapom meg.

Viszont van egy nagyon nagy hibám :D

IGÉNYES vagyok, ezt nem úgy kell érteni, hogy sorakoznak rajtam a márkák, műköröm stb. sőt távol áll ez tőlem. De az, hogy eleve hosszú szőke göndör hajam van, és ápolt, meg van rajtam egy leheletnyi smink, hogy az éjszakai ügyelet után ne lássák a megviselt szemeim + még imádom a színeket (öltözködés..) Hááát... Mekaptam már sétáltatás közben a magamét. Azt figyeltem meg, hogy két rétege van az anyukáknak. Az igényes ápolt, életvidám, mosolygós anyukák. És a nem törödök magammal, életunt, megfásultak. Nah utóbbiakból szerintem több van,és ők szoktak beszólogatni, de ez csak magán megfigyelés. Viszont előbbiekkel, meg öröm találkozni :)

Meg amugy is sok embert itélnek el először kinézetre, de ha már beszélgetsz majd a jövőben velük játszótéren stb. szerintem változnak a vélemények.

2011. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Tőlem is sokan megkérdezték hány éves vagyok és akin úgy éreztem, hogy gúnyosan kérdezi, mert fiatal vagyok ( 22, de nem annyinak nézek ki) rávágom, hogy 15 :D Na azokat a fejeket...Öröm nézni. Ezek az emberek a valódi koromat is megbotránkoztatónak tartják hát akkor botránkozzanak meg rendesen. Mióta megszületett meg az öcsémnek nézik...de engem nem zavar. Sose érdekelt mások véleménye (:
2011. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
szia!én is 21 éves vagyok a párom 25.Annyi a különbség közted és köztem hogy én már 6 hónapos terhes vagyok.Minket is megnéznek néha amikor orvoshoz megyünk meg ilyenek de én nem foglalkozom vele.Nekünk már van egy házunk autónk most lesz májusba az esküvőnk és én csak azzal foglalkozom hogy mi boldogok legyünk.Az elején nekem is furcsa volt hogy néztek,akkor még én is úgy voltam vele hogy szinte szégyelltem magam.De aztán elgondolkoztam azon hogy egyrészt nem ismernek,nem tudják milyen a hátterem,
2011. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
18:43.as vagyok.(bocsi az előbb véletlenül elküldtem pedig még akartam írni neked.Folytatom: nem tudják hány éves kapcsolatom van stb.Ne foglalkozz a kívülállókkal.Akik nem ismernek minket azok azt hiszik hogy csak véletlenül jött össze a baba stb.Hidd el ha nem foglalkozol velük jobban fogod érezni magad.Én csak azzal törődöm hogy a páromnak és a pocaklakómnak minden mindent megadjak ami tőlem telik.8 hónapot vártunk erre a kis csodára és boldogan vásárolgatok neki.a szüleim és anyósomék is nagyon várják már és büszkén mondogatják hogy ilyen fiatalon lesznek nagymamák és nagypapák!Boldog babavárást kívánok neked! :)
2011. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
Ugyan, ne foglalkozz velük! Én 17 voltam, mikor a nagyobbik lányom megszületett, és lehet kapaszkodni, mert tervezett baba volt. A kicsit másfél éve 35 évesen szültem. Na az az igazi, amikor hárman sétálunk, senki sem tudja ki kié, és folyton megy a találgatás, mert nagyon hasonlítunk egymásra. :-)
2011. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele, majd ha meglesz a baba akkor "szülőnek fogtok kinézni" egyébként is nem kinézett alapján lesz valaki jó szülő vagy sem. Sok boldogságot és viseld büszként a pocakod.
2011. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!