Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnál olyan neveket ami azért...

Írnál olyan neveket ami azért nem tettszik mert rossz élményed volt egy ilyen nevű emberrel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 09:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ilyen nincs. Párom utálja a Dóra nevet, az exem miatt.
2011. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Dorina, Eszter, Bianka bár ez attól függetlenül tetszik.
2011. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Szerencsé vagy ha nincs ilyen neved.

Nekem az Anikó(férjem exneje)

2011. márc. 20. 09:55
 4/33 A kérdező kommentje:
Azt is odaírnátok hogy kinek miért nem tettszik?!Úgyértem hogy ex,barát volt,vagy csak nem volt szimpi...
2011. márc. 20. 09:56
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Anett-így hívták az egyik ismerősöm aki egy kétszínű, álnok p.csa volt!azóta a hátamon futkos a hideg mikor meghallom ezt a nevet..!!
2011. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Edina (rossz gyerek)
2011. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sincs ilyen. Igen, volt olyan Lilla, akit utáltam. De kapásból tudok mondani három másikat, akit meg nem. Akkor most miért utáljam a nevét?
2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Háát, nos: Nem mondom, hogy utálom, de nem kedvelem (már) őket, mert nincs kellemes élményem velük kapcsolatban, megbántottak, megaláztak, csalódtam bennük, vagy csupán nem szimpatikusak:

Bettina ---> Nagyképű, szinte mindenkit kibeszélő, lenéző, kétszínű. (De van másik Bettina nevű barátnőm, akit viszont nagyon bírok).

Alex ---> Ex barátom. Inkább hagyjuk, hogy konkrétan miért.

Alexandra ---> Egyik unokatesóm, nagyot csalódtam benne. :-S

Etelka ---> Egyik nagynéném, nagyot csalódtam benne. :-S

Gergő ---> Volt osztálytársam. Csúfolódó, öntelt srác.

Gábor ---> Olyan élmény, amit inkább nem osztok meg.

Leginkább ők. De már túltettem magam ezeken a dolgokon. Nem is haragszom már rájuk, de nem szívesen szeretnék találkozni velük. Persze attól még a felsorolt nevek közül attól még más emberek ugyanazzal a névvel még aranyosak, kedvesek lehetnek. :-)

2011. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%

Cintia-lenyúlta a pasimat :(

Nikolett-eleinte barátnők voltunk, aztán most ugyanabba az osztályba járunk, de mióta 1 suliba kerültünk már nem beszél velem, és sokkal népszerűbb mint én ráadásul néhány más kisebb dologgal is megbántott, de lehet, hogy ezek neki fel sem tűntek :(

2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%

Regina, Petra, Réka...csak ribizliket ismerek ilyen névvel.

Gábor, egy csúnya pasiügy.

2011. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!