Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek?

Miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, mindenkivel barátságos, szívesen segítek mindenkinek, de ha nekem kéne segítség, akkor szinte fel sem ismernek. A családban ugyanez van:senkit sem érdekel, hogy mi van velem, ha mesélek valamit, látszik, hogy a kutyát sem érdekli... Mit tegyek? Már nagyon el vagyok keseredve... 17/F
2011. márc. 20. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez általában velem ill.velünk is igy van. Ha kell a segitségünk,mindig megtalálnak minket,de ha nekünk kell segitség,szinte senkire nem számithatunk. Ilyen a világ sajnos.
2011. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
08:56-os vagyok megint. Sajnos fogalmam sincs,mit lehetne tenni.
2011. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenki mondhatná, hogy "keress új barátokat". Jó, OK. De új családot nem tudok keresni...
2011. márc. 20. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát semmi esetre se rinyálj:)Légy férfi!

Majd felfedeznek , lény nyugodt és tedd a dolgod.Legyen sok ismerősöd és egykét barátod .

Ne keseregj semmi estre sem ,mert pont abban a korban vagy amikor tök jó neked ha békén hagynak az olvasmányaiddal vagy egyéb elfoglaltságaiddal.Járj el focizni vagy ilyesmi és lesz ott majd ott nem kevés ismerős és barát .A csajok pedig csípik a jó dumájú kicsit sportos egyéneket.

Nyugi mert a jó dolgokért az elismerésért, szeretetért nagyon sokat kell dolgozni és mégis olyan mintha teljesen a véletleneken múlna.Pedig nem.

2011. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, és még biztosan sokan mások, úgyhogy nem vagy egyedül.Nem hiszem, hogy sok mindent tudsz tenni, ha tovább akarsz tanulni, akkor esetleg majd az akkori osztály/csoporttársaiddal ne legyél ilyen.Valamit valamiért alapon csak akkor segíts, ha ők is segítenek neked.
2011. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
előzőnek: ezt csinálnám most is, de tudod, ha nem segítesz,akkor Te vagy a szemét...
2011. márc. 20. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi, az én válaszom nem lesz nagy segítség, csak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem ezzel sokan így vannak.(én is)ha van barátod vagy vki, akit érdekel a problémád , akkor beszéld meg vele.Ha nincs barátnőd, akkor keress 1et.:)a családoddal próbálj meg beszélni erről!Szurkolok!
2011. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!