Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férjem...

Normális, hogy a férjem minden lépésemet követi?

Figyelt kérdés

mostanában elég sokat vitatkozunk, a központi vita téma az, hogy elmehetek e néha barátokkal moziba, bulizni. ő ki nem állhatja azokat az embereket, akik körülvesznek. mostanában észreveszem, hogy egyre többet nyomoz utánam, de nekem ez már terhes!

tegnap este leültem a gép elé azért, hogy feltöltsek pát képet. de közbe msn-en rám írtak. beállt a hátam mögé, és vágta a pofákat. kb 15 percet töltöttem a gép előtt, de végig itt ült mellettem. mikor kikapcsoltam a gépet, bevert egyet a monitornak:/

a másik: vigyáznom kellett a sógornőm gyerekeire kb 1/2 1 órát. eddig soha nem jött velem,most eljött ő is, mondván ne unatkozzon addig.

egyre nagyobb haragot érzek iránta, vagy csak én lihegem túl?


2011. márc. 20. 08:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

XD

Jóvannamá csak kíváncsi voltam :))))


Szóval azért érezd jól magad de az asszonynak a konyhában a helye?! :)))) Na nem szekálni akartalak csupán csak kíváncsiságból kérdeztem :) köszönöm az őszinte válaszodat! :)


(amúgy mi lenne ha feldobnád az asszonynak hogy vasárnap legyen lógos nap!? Te elmész focizni + sörözni a haverokkal, ő meg azt csinál amit akar és nem kötelező neki főznie, sütnie? Lehet jobban éreznétek magatokat a saját bőrötökben?! Ezt is csak kíváncsiságból kérdem...én kis naív)

2011. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem vágyok sörözni.

Nemcsak a konyha az övé hanem az egész ház, h rendben tartsa.Volt mér olyan , h beültünk a kocsiba vasárnap és elmentünk csavarogni és ahol megéheztünk éppen , ott kerestünk egy vendéglőt.

Olyan is volt amikor annyi munka szakadt rám ,h be kellet segítsen és ettünk amit találtunk.

Mostanában vasárnap haladok el legjobban a munkámmal , mert olyankor vagyok békén hagyva .Hétköznap annyi a szaladgálni, elintézni valóm , h sokszor dél van mire neki tudok kezdeni a munkámnak.Tulajdonképpen vasárnap érem útól magamat:)

2011. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!