Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férjem...

Normális, hogy a férjem minden lépésemet követi?

Figyelt kérdés

mostanában elég sokat vitatkozunk, a központi vita téma az, hogy elmehetek e néha barátokkal moziba, bulizni. ő ki nem állhatja azokat az embereket, akik körülvesznek. mostanában észreveszem, hogy egyre többet nyomoz utánam, de nekem ez már terhes!

tegnap este leültem a gép elé azért, hogy feltöltsek pát képet. de közbe msn-en rám írtak. beállt a hátam mögé, és vágta a pofákat. kb 15 percet töltöttem a gép előtt, de végig itt ült mellettem. mikor kikapcsoltam a gépet, bevert egyet a monitornak:/

a másik: vigyáznom kellett a sógornőm gyerekeire kb 1/2 1 órát. eddig soha nem jött velem,most eljött ő is, mondván ne unatkozzon addig.

egyre nagyobb haragot érzek iránta, vagy csak én lihegem túl?


2011. márc. 20. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerű a képlet. Ne menj a férjed nélkül bulizni, ha már őt választottad párodul, és ne beszélgess ai interneten keresztül számára idegen, vagy nem szeretett férfiakkal. Ne haragudj, de te vagy a hibás. Miért nem olyan barátokat választottál, akik neki is tetszenek? Lehet, hogy félt a rossz társaságtól? Lehet, hogy szeret?
2011. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális. Alapvető bizalomhiány jele.Vajon miért nem bízik benned?Tudod azt, h amikor féltékeny rád és ki tudja miket feltételez rólad már le is kuhrvázott és evvel nemcsak téged sért hanem saját magát is gyalázza?Hogy ezt elkerüld el kell gondolkodnod azon , h egyáltalán minek neked bulizni járni? Főleg a férjed nélkül!!!?

Családot alapítottatok mert megtaláltátok az igazit további bulizgatásnak , párkeresésnek nincs indoka.Egy párkapcsolat alapja a bizalom.Ha az nincs akkor a házasság nem ház- hanem csak kunyhó-.

Örülj , h nem neked vert be.

Mi az , h ne unatkozzon?Egy családos férfi nem szabad ilyen szavakat ismerjen, h unatkozás és Te sem mint feleség.Olyan nincs , h ne legyen semmi dolgotok vagy ne tudnátok magatokat értelmes dolgokkal elfoglalni.

2011. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

szerintem az előző válaszoló nem írt hasznos tanácsot... azért mert férjed van attól még te vagy önmagad, a te ízléseddel, a te barátaiddal, a te hobbijaiddal a te magánéleteddel.


nem vagytok kötelesek egymás s*ggébe bújva tölteni minden percet, sőt, nem lesz majd miről beszélnetek, milyen élményt megoszatni akkor ha egy percet sem töltötök külön. kell a kettesben romantikus program, a közös barátoi programok de a különprogram is néha!!!!


a férjed szerintem zsarnok és agresszív típus, én most elkönyvelem előre, hogy szép lassan elmarja mellőled a barátaidat, úgyhogy ne aggódjon nem lesz kivel elmenned, és be fog zárni a házba és érzelmileg zsarolni fog. legközelebb meg nem a monitornak fog beverni egyet, hanem a te arcodba...

...ezt csak azért írom le, hogy emlékezz majd, ha bekövetkezik.


azt ugye tudod, hogy most kellene lépni, amíg nem késő, de úgysem rám vagy ránk fogsz hallgatni...

2011. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem látok bele a kapcsolatotokba, csak a saját példámat tudom leírni. A barátaimat elmarta mellőlem, mert neki nem tetszettek, nem mehettem nélküle sehova (még szoliba is eljött velem). Megszűntem "egyéniség" lenni, már saját fogkefém sem volt. Kevés önbizalommal és tapasztalattal rendelkeztem, azt hittem, ez így normális. Nekem ő volt az első komoly kapcsolatom. Az első fizikai agresszió jelére (nyilván én voltam a hibás) léptem. Utána egy évig jártam pszichológushoz és szedtem a bogyókat, hogy elhiggyem végre, egyedül is érek valamit, és jól tettem, hogy leléptem. Szerintem nagyon figyelj oda az apró jelekre, ez, hogy beleütött a monitorba is figyelmeztetés lehet.
2011. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Előző jó nagy marhaságot írt.

Szerintem ez már beteges dolog, nem vagy a rabszolgája. Attól, mert vele élsz, a férjed, nem parancsolgathat, nem szabhatja meg, kikkel barátkozol. Nyomozni meg pláne nem nyomozhat. Alapvető bizalom, de úgy tűnik, ez itt nincs.

Az meg, hogy bever egyet a monitornak elég gáz, lehet, legközelebb már te kapsz. Meg mi az, hogy ott ül amikor te levelezel? Figyelj oda, mert baj lehet belőle, és ha kell, időben lépj!

2011. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Az első válaszoló nyilvánvaló,hogy nem normális!

Mégis mi ez a szarság,hogy válasszon olyan barátokat,aki a férjnek is tetszik,meg ne beszélgessen másokkal? Ennyi erővel a férj kalitkába zárhatja,és eteheti magokkal,vagy mi?


Nem,ez nem normális dolog,ülj le és beszéld meg a férjeddel ezt a problémát,mert az vezet a megoldáshoz,ez az egyetlen válasz erre a kérdésre. Ezt ketten tudjátok megoldani.

2011. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Idő kérdése(nem is sok),és veled is agresszív lesz.

Valahogy próbáld elmagyarázni neki,hogy te feleségül mentél hozzá,és nem egy zárt hárembe vonultál be.

2011. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. egy kicsit bővebben kifejtem a dolgokat.

itthon rendesen elvégzem a dolgomat,mosok főzök takarítok, nem csavargok, nem vásárolgatok magamnak, nincsenek nagy igényeim. milliószor próbáltuk megbeszélni a dolgokat, nulla eredménnyel.

előző munkahelyeimre bejárt, nem tűrte szó nélkül, ha szóba álltam más férfiakkal a munkámból kifolyólag. régen szerettem eljárni szórakozni, vele mentem, de mindig veszekedés lett a vége. ezzel miért így beszélsz, miért mosolyogsz rá, miért így táncolsz stb?

ő még az esküvőnkön sem táncolt velem...

én meg szeretek táncolni. feladtam mindent mikor összeházasodtunk. de szerencsére jöttek új barátok, akikre tudom, hogy számíthatok. az egyik sajnos súlyos beteg lett, de már meggyógyult. egyik veszekedésünk alkalmával azt vágta a fejemhez, hogy dögölne meg...

de visszatérve a lényegre. nekem semmi jogom nincs az élethez? amibe néha benne vannak a barátok is? kalitkában élek régóta. most egy kicsit kinyílt a világ és ráeszméltem, hogy jé én is élek?

a múltkor 4 percet késtem, oltári balhét vágott miatta:(

nem érzek már néha semmit iránta, csak azt, hogy a fogvatartóm...

2011. márc. 20. 09:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

hát valami gond van a férjedel, hogy ennyire nem bizik benned és magában sem.


megoldás: vagy szed ki miért nincs önbizalma, vagy válj el, mert a végén a hirekbe kerültök...

2011. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

09:09-es vagyok!

Így,most az utolsó kommentedet olvasva,már azt mondom,hogy válj el tőle,ne várd meg,hogy teljesen tönkretegyen. Nem a felesége vagy már,hanem a foglya.

Nagyon fiatalon(nem mintha most öreg lennék,csak korán kezdtem :D ) összejöttem egy pasival,nagy szerelem volt. Négy évig voltunk együtt,de 2 év után valami miatt gyökeresen megváltozott. Pontosan úgy viselkedett,mint a Te férjed "miért mosolyogsz rá?, miért beszélgetsz vele?" stb. Én pincér vagyok,szóval nem is tehettem meg,hogy ne mosolyogjak,habár akkor még csak tanuló voltam,de utáltam,mikor bejárt az étterembe,és leste minden mozdulatomat. Egyszer nyilvános helyen megrángatott,mert egy koncert után oda mertem menni az énekeshez,hogy anyukámnak kérjek egy autogramot. Végül odáig merészkedett,hogy megpofozott,és felrepedt a szám. Azon nyomban elhagytam. Egy ideig még fenyegetőzött,de egy év után beleunt,és rájött,hogy elcseszte.

Hagyd a francba azt az embert,sose lesz jobb! Nem tudja felfogni,hogy nem a tulajdona vagy! Tudom,hogy nehéz dolog egy ilyen nagy lépést tenni,de ha megteszed végre fellélegezhetsz,és élni fogsz nem csak vegetálni,egy vadbarom oldalán.

2011. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!