Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek! Velünk történhet...

Nagyon félek! Velünk történhet ilyen?

Figyelt kérdés

Amióta halottam mi történt Japánba nem tudok aludni,egy folytában rettegek. Nagyon félek,hogy itt ahol én élek itt is történhet vmi nagy természeti csapás. Félek,h mi van ha akkor a szüleim dolgoznak és nem lesznek itthon. Ugy kell majd meghalnunk h nem együtt vagyunk? Már félek iskolába menn is,meg rettegek ha a szüleim el mennek dolgozni. Félek h vmi bajuk esik,és egyedül maradok.

Kérlek mondjátok meg h itt Zalamegye székhelyén Zalaegerszegen történhet e vmilyen természeti katasztrófa. Kiönthet annyira a Zala folyó h elárasztja az egész várost? Lesz a Hurrikán,tornádó,elérhet e ide atomrobbanás,stb...?

Köszönnöm a válaszokat!

13/L


2011. márc. 19. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi.
2011. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ettől nem igazán nyugodtam meg :S
2011. márc. 19. 21:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, naponta vannak közlekedési balesetek, naponta meghalnak sokan betegségekben és sorolhatnám a veszélyeket. De normális ember nem várja, hogy mikor üt be a ménkű, hanem éli az életét normálisan. Nem szabad ilyeneken filózni.
2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj feleslegesen, előre nem lehet tudni, hogy mi lesz s mi nem
2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne, ha beszélnél erről a szüleidnek. Nekik kell megnyugtatni, nem nekünk. Ha nekik sem sikerül, akkor forduljatok pszichológushoz, mert nem normális, amiket gondolsz. Innen csak egy lépés a pánikbetegség, abból meg marha nehéz kigyógyulni.
2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
És most jobb, ha ezen rágódsz? Ha lesz, lesz, ha nem akkor majd egyszer... Inkább élvezd az életet és a szép dolgokra koncentrálj!
2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromba én is ettől rettegtem. Nem lesz semmi. Vagy... lehet ez gonosz, de... ha árvíz, földrengés lenne (ez a kettő valószínűbb) akkor van elég idejük a szüleidnek, hogy érted menjenek. Illetve ezeket is, mint ahogy a tornádót is, tudják előre jelezni, így biztonságban el tudják vinni az embereket.

Az atomerőmű más tészta, én attól rettegtem nagyon. De azt ellenőrzik, figyelnek rá. Illetve mikor robban, a robbanást sincs időnk hallani, és meghalunk, olyan pici ez az ország.


Japán azért ennyire szerencsétlen, mert rossz helyen van. Mi egy medencében élünk, szóval viszonylag biztonságos helyre hozott minket anno Árpád apánk. Szal, 1 szó, mint 100, ne parázz.


23/L

2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom h butaság ilyeneken gondolkodni,de csak ezen jár az agyam.

Szoktam autóbaleseteken is gondolkozni,mikor hallok olyat h vkit elütöttek és meghalt,olyankor napokig azon rágódok h mi van ha egyszer engem vagy a szeretteimet gázolnak halálra :S

2011. márc. 19. 21:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy tavaly többször is kilépett a medréből a Zala folyó, de azt elképzelhetetlennek tartom, hogy elöntse az egész várost. Főleg, hogy a fél város dombokra épült. Földrengés többször is volt már mióta élek, de nem voltak olyan erősek, hogy bármi kárt okoztak volna. Volt olyan, amit csak a magasabb épületek felső emeletein lakók éreztek csak. A hurrikán kizárható, de a tornádó nem, mert az Magyarországon is előfordulhat. Igaz szerintem Zalaegerszeg ezen a téren se veszélyeztetett, mert ha jól tudom, akkor kialakulásához sík terep kell, az meg nincs túl sok. Atomerőmű legközelebb Pakson van. Ha ott robbanás következik be, akkor kedvezőtlen szélviszonyok esetén mi is kapunk belőle rendesen. De ettől ne tarts. Kár így élned az életed, hogy egész nap azon izgulsz, hogy mikor történik valami katasztrófa.
2011. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

21:08-as kortársam szépen elmagyarázta:)

Szóval ne félj!:)

23/N

2011. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!