Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg felháborító vagy...

Ez tényleg felháborító vagy csak túldramatizálom?

Figyelt kérdés
A nagypapámról októberben kiderült h tüdőrákos (45 éve dohányzik) sosem szerettem igazán mert tönkre tette a nagymamám, anyukám és az én életemet is, folyton terrorizált minket, mindennap veszekedéssel telt, csapkodta a dolgokat, volt h kitépte a csapot a falból és satöbbi. Alkoholista és sosem volt meg bennem a tisztelet felé. Nagymamám olyan ember hogy nagyon spórolós, kicsi koromba még egy pudingot se vehettem boltba mert ő majd megfőzi otthon. Nagyon tisztelem őt mert anyukám lepasszolt neki és 4 éves korom óta ő nevel, mindent megtett értem és hogy nekem jó legyen, mindig az erején felül teljesített mindent. Most papámat is ugyanígy támogatja, néha túlságosan is, mert amit kiejt a száján már megy és megveszi pl ha zacskós leves kell neki (amit ugye ő is megtudna főzni itthon) már rohan és megveszi, ezzel nincs is baj, csakhogy papám egyáltalán nem hálás neki, nagyon sokszor veszekszik vele hogy hagyja már békén, majd akkor eszik amikor ő akar és stb. Ő nem is akar meggyógyulni egyáltalán. Nem értem akkor mama miért törődik ennyire vele, nem azt mondom hogy hagyja meghalni de a seggét is kinyalja viszont papám egyáltalán nem hálás emiatt. Sőt, néha nagyon is zokon veszi. Ez így normális szerintetek és csak számomra felháborító a dolog?
2011. márc. 19. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudod,ők még tudják mi az hogy "jóban rosszban",manapság már csak a "jóban" partner, a partner.

Egyébként,nem látok bele az életetekbe,de feltételezem a mamádnak a szíve közepében van a nagypapád.

Előfordulhat a nagypapád nem bírja elfogadni a törődést.

Egy betegségben vannak emberek,akik képtelenek elfogadni

hogy segítségre van szükségük. Nem csak magának beteg az ember.

Azért ha közölték vele hogy rákos,nem feltétlen emberek közé vágyik,és többet szeret magában lenni. Lehet nála is ez van.Igen,ez lehet normális.

2011. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!