Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszönik meg jó...

Miért nem köszönik meg jó páran a kérdezők a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem a zöld kezecskékre vágyom, csak egy köszönetre, ha már én vettem a fáradságot, és válaszoltam a kérdésére
2011. márc. 19. 14:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen tanulságosak voltak.
2011. márc. 19. 15:00
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia,engem nem is ez idegesít annyira,mert már megszoktam (tisztelet a kivételnek,mert legalább annyian meg is köszönik a válaszokat),sokkal fontosabb lenne,hogy a számomra fontos kérdésemre alig válaszol valaki.Hozzá teszem,hogy én mindig gyakorlatias kérdéseket teszek fel és nem provokatív,vitát keltő dolgok érdekelnek.Ha megnézed,ezekre a kérdésekre több tucat válasz jön,míg az én kérdésemre jó ha páran válaszolnak.Ez sokkal inkább szánalmas és sajnos a színvonalat tükrözi.
2011. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ez így van. Én sem attól várom, hogy megköszönje, akinek 95 válasza érkezett, bár ott is, ha átolvassa a válaszokat, talál értelmeseket, és ha neki igazán tetszik, megköszönhetné. Köszi a hozzászólásodat.
2011. márc. 19. 16:27
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!Az elmúlt kérdésem pici lányom betegségéről szólt és egy édesanya válaszolt nekem.Igaz a kérdéssel nem ócsároltam senkit,arra biztosan ezren írtak volna.
2011. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%
Lehet azért mert más sokkal elfoglaltabb nálad. Pihentagyú vagy. :)
2011. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!