Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszönik meg jó...

Miért nem köszönik meg jó páran a kérdezők a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem a zöld kezecskékre vágyom, csak egy köszönetre, ha már én vettem a fáradságot, és válaszoltam a kérdésére
2011. márc. 19. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Én például a kérdésben meg szoktam előre köszönni. És többek között azért nem kommentezem tele a válaszokat köszönömmel, mert amikor válaszoló vagyok, baromi idegesítő, ha hat válaszért három oldalt kell végiglapozzak, különösen amikor sz*rakodik a net.

A másik dolog: szinte minden fórumon ki van kötve, hogy köszönömökkel ne törd meg a beszélgetést. Szóval amit itt igényelsz, azt a legtöbb fórumon kimondottan tiltják, és ha az ember megszokja, hogy mindenhol így szokás, akkor itt is így csinálja.

2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Miért válaszolsz? Segíteni szeretnél, vagy mindegy, hogy a válaszod segít-e a kérdezőnek, te a "köszönöm" szóért írod meg a választ?

Vagy kérdezem másképp. Ha neked fáradtság, ahogy írtad is, miért válaszolsz? Nem kérte a kérdező, hogy pont te válaszolj neki. Te döntöttél úgy.

Miért vársz köszönetet? Miért nem elég neked maga az érzés, hogy te segítettél, vagy megpróbáltál segíteni?

Röviden: a hiba benned van.

2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

"Majd, ha az utolsó választ is megkaptam, megköszönöm."


:)))

Honnan tudod, hogy melyik az utolsó válasz? :)

2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk fordításról van szó és te vagy az egyetlen válaszoló azért igen is jólesik egy köszönöm. illem...
2011. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Előfordulhat, hogy a beszélgetés "hevében" el is feledkeznek róla, vagy éppen várnak még további válaszokat és majd utána köszönik meg, vagy már a kérdésben megköszönik, de olyan is van, hogy szegény kérdező olyan válaszokat kap, amiket én sem köszönnék meg.


Persze azért illik megköszönni a válaszokat... ha pedig valakik ezt esetleg elmulasztják, illik nem az orruk alá dörgölni.

2011. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Illem? Azért a net-es világban egyre furcsább dolgok vannak. Ami nekem még mindig szokatlan, mikor írok valakinek szépen egy e-mailt. Megszólítás, (tartalom), elköszönés, aláírás stb. Az meg minden körítés nélkül reagál rá.. se aláírás, se megszólítás, csak két-három mondat. Hát ezek után nekem oly mindegy, hogy egy anonim oldalon, köszöngetnek-e nekem, vagy sem.
2011. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ha eltűnik az oldalról

Egyébként meg csak azért várok köszönetet, hogy megtudjam, hasznos választ adtam-e a kérdezőnek?

2011. márc. 19. 14:40
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a "valódi" életben sem mindent köszönnek meg, sokak számára ez nem természetes. Tény, nem kell minden válasz után, de egyszer-egyszer megtehetnék.
2011. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

"Ha eltűnik az oldalról"

Az mikor és hogyan történik? Melyik oldalról? Nem értem.

Innen tudtommal nem tűnik el semmi.


Egyébként ha így van, hogy a köszönömből megtudod, hogy hasznos választ adtál, akkor lehet hogy azért nem köszönte meg, mert számára nem volt hasznos a válaszod. Nem lehet?

2011. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

Igen sok embernek nagyon alacsony az intelligencia hányadosa és ők természetesnek veszik h nekik minden kijár. Csak azt a "rohadt" egér görgőt nemtudja oda húzzni és véleményt nyivánítani ne adj isten megköszönni.Nem a zöld kezecskékről papolók itt hanem arról a pici "koszról" hogy beírjam h KÖSZI a válaszokat.Képes oldalakon át lamentálni h miért nem köszöni meg. Tudom h néhány választ most én se fogok megköszönni amit majd itt kapok, az is biztos h zsebre se teszem, de hát lelkük rajta.

Egyszer egy tanárom azt mondta nekünk:

Fiam az udvariasság pénzbe nem kerül, de másnak jól esik. Ugye milyen igaza volt?!!

2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!