Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszönik meg jó...

Miért nem köszönik meg jó páran a kérdezők a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem a zöld kezecskékre vágyom, csak egy köszönetre, ha már én vettem a fáradságot, és válaszoltam a kérdésére
2011. márc. 19. 14:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Ezen már én is gondolkoztam, de még sajnos nem jötem rá a válaszra.
2011. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Üljön egész nap a gép előtt, és nyomja a "köszi"-ket? Ne válaszolj, ha ennyire sérül a lelkivilágod. Senki nem kéri, hogy "vedd a fáradságot". Magadtól segítesz. Ezek szerint nem önzetlenül.
2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom...talán túl természetes már nekik.Én mindig megköszönöm.Meg a kérdés végére is odaszoktam írni,hogy "előre is köszönöm"!
2011. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb ember szórakozásból jár ide kérdésekre válaszolni. Vagy neked pisztolyt fognak a fejedhez, úgy ülsz a gép előtt?

Ha ez fáradtság számodra, akkor ne válaszolj, ennyi.

2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Már több választ is kaptál és még meg sem köszönted. Miért?
2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Na ezeket a válaszokat te miért nem köszönted meg? :)
2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem fáradság, de egy köszönöm, jól esne.
2011. márc. 19. 14:31
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez annyira nem szempont.. ha valakinek válaszolok, nem fogok azért visszanézni a kérdésére, hogy "remélem megköszönte a mihaszna". Pláne, ahol az ember csak a szubjektív véleményét mondja.. tényleg furcsa lenne, mindenkinek sorba megköszönni.
2011. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig megkoszonom es szeretem is ha megkoszonik, meg ha leirjak, hogy mi lett a sztori vege. Nem ulok egesz nap a gep elott, de ha mar valaki feltett egy kerdest es masok normalisan irnak ra, nekem termeszetes, hogy legalabb egy koszit adok neki. Nem zavar egyebkent ha elmarad, csak nekem furcsa kicsit.
2011. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Majd, ha az utolsó választ is megkaptam, megköszönöm.
2011. márc. 19. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!