Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívott át a bátyám? :S...

Miért hívott át a bátyám? :S (11/l)

Figyelt kérdés
nem tudom mennyire kapcsolódik ide ez a kérdés de hát végülis ez a család katagória.. szóval az a hejzet h áthívott a bátyám magához kísérletezni (ilyen kémiai vegyészeti iskolába jár nem non értem)és othon lessz az apja is akivel kb 5-6 évesen találkoztam utoljára de a bátyám szülei elváltak (fél tesók vagyunk) és sztem az apja nem naon kedvel (mert h az apja is othon lessz) nem fogom őt zavarni? és egyeltalán minek hívott át a bátyám? jóba vagyok vele meg minden de nem nagyon van közös témánk csak az internet... meg nem is vagyunk nagyon 1 korosztály(18 éves lessz 1 hónap múlva) csak akkor látom ha átjön anyánkhoz.. nekem nem baj és örülök h gondolt rám de nemértem minek? vannak barátai akikkel szokott kísérletezgetni most ak miért ép velem akar mikor még nincsis kémia tantárgyam meg sztem azt is tudja h nemnagyon jönnénk ki az apjával.. sóval nemfogom zavarni az apját és miért hivott át ?
2011. márc. 19. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak szeretné neked megmutatni hogy milyen érdekes a kémia. :D Ez tök jó, foglalkozik veled. Örülj neki.


egy szintén vegyész palánta

2011. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy csak szeretné ha szorosabb lenne a testvérével a kapcsolat.
2011. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért, mert szeret téged, és veled akar lenni :-) Örülj neki.
2011. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat :D és az apjával mi lessz sztme nem kivíáncsi rám
2011. márc. 19. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A testvéredhez mész nem az apjához. Neki köszönsz illedelmesen és ennyi.


Mondjuk én félnék, ha kísérletről van szó..... XD Vicc volt. Menj át nyugodtan és érezzétek jól magatokat a tesóddal.

2011. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kémia jó kis tantárgy. Lehet, hogy valami tréfás kísérletet akar neked mutatni?

Meséld el majd, hogy mi történt, ha megvolt a kémiázás!

2011. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oks :) öszi a válaszokat =D megyek is a bátyámhoz talán kölcsön adja az érzéstelenítőjét vagy a gázspray-t :)
2011. márc. 19. 13:01
 8/11 A kérdező kommentje:
bár nemhiszem h velem majd ilyeneket fog csinálni xD
2011. márc. 19. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:

így van a tesódhoz mész nem az apjához:) köszönsz a faterjának, ha látod hogy jó kedve van vagy mosolyog akkor még kérdezhetsz is tőlle annyit hogy mi újság? hogy vagy?/hogy tetszik lenni?de ezt nem muszály elég ha csak köszönsz neki. nem kell megilyedni tőlle nem fogja leharapni a fejed, ez fix. amúgy én is iylen voltam kicsinek csak én uncsitesóm apjától paráztam, mert mindig durci volt és semmit nem lehetett csinálni ha nálluk voltam mert mindennel zavartuk. ez kicsinek elég rossz dolognak tünt, most 19 éves fejjel azt mondom rá hogy ki nem szarja le, egy mogorva vén ember, aki fiatalnak is mindig durci volt, felesleges aggódni vagy foglalkozni vele, ma is csak köszönök neki és kész, tudom hogy nem vagyok a kedvence, de én pl ha mondjuk karácsonykor átmegyünk hozzájuk, és leülünk beszélgetni mindig az orra alá dörgölöm a sikereimet mert amúgy meg nagyon kárörvendő tud lenni, és én nagyon élvezem amikor felvágok a sikereimmel ő meg fő a saját levében:) na mindegy nagyon eltértem csak azért írtam ezt le, mert szerintem kicsinek én is olyan voltam mint te, most több évvel késöbb szinte 'félfelnőttként' már máshogy látom a dolgokat :)

menj el tesódhoz érezd jól magad, nyugi majd feloldódtok egymás társaságában, tuti lesz közös témátok mert ez nem csak rajtad múlik hanem rajta is szóval biztos jól elszórakoztok majd :) csak lazulj el és kémiázzatok vagy beszélgessetek, örülj neki hogy van egy ennyi idős báytád akitől késöbb még nagyon sok mindent tanulhatsz, vagy kérhetsz, de ehhez az kell hogy jól érezd most magad vele :)

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz érzéseid vannak ezzel kapcsolatban, szerintem inkább kérdezd meg tőle nyugodtan, amikre tőlünk vársz választ. Ha kínos Neked, inkább írj neki sms-t vagy msn-en beszéljétek meg, mondd el, hogy mitől tartasz az apjával kapcsolatban, és ragaszkodj ahhoz, hogy jöjjön át ő. Nem jó feszengeni valahol.
2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!