Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítanátok vissza?

Hogyan utasítanátok vissza?

Figyelt kérdés
Ha anyukátok megkérne rá,hogy vegyél fel neki a saját nevedre 200 ezer ft-os hitelt!
2011. márc. 18. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párodat, hogy szálljatok szembe vele együtt.
2011. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék fel hitelt, ha magamnak kéne és tényleg létszükség (pl.: lakáshitel ,ami ugyebár nagyobb összeg ennél, de manapság anélkül lehetetlen saját házhoz jutni...), ilyen relatíve kis összeget nem vennék fel. Ha tehetném, kölcsönöznék neki ennyit, persze vissza kéne fizetnie. De a nevemet nem adnám semmilyen hitelhez.
2011. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A pénz utazásra kell.Én 22 éves leszek és most szeretnék összeköltözni a párommal,persze albérletbe!
2011. márc. 19. 04:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát utazásra semmiképp. Megértem, hogy nem akarod.. Egy ismerős lány nevére is 18 éves kora után felvették a szülei a hiteleket, és felélték. Szép kis szülők!

Szerintem kelj ki magadból, hátha magába száll kicsit. Nehogy már a saját szórakozása többet jelentsen neki, mint a jövőtök..

2011. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan költsétek el a pénzt.
2011. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!