Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítanátok vissza?

Hogyan utasítanátok vissza?

Figyelt kérdés
Ha anyukátok megkérne rá,hogy vegyél fel neki a saját nevedre 200 ezer ft-os hitelt!
2011. márc. 18. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. miért nem tudsz a saját nevedre felvenni?

2. nem vagyok olyan gazdag, ha az leszek, akkor is inkább készpénzben adnám

2011. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első szerintem férre értetted,mert Ő tőle akar az anyukája hitelt kérni vagyis,hogy az anyukájának vegyen ő fel az ő nevére. Kérdező: Nem tudom,hogyan utaítanám vissza,azt hiszem,hogy sehogy.
2011. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Jajj én értettem férre a válaszodat bocsi!
2011. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem sehogyan, de ha lenne ennyi pénzem, akkor inkább én adnám oda neki (vagy anyagi helyzettől függően kölcsön).
2011. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha arra koncentrálok, amit az itteni kérdések között láttam - hogy eladósodik a gyerek, mert a szülei boltkórosok/ nem tudnak gazdálkodni - könnyen menne a visszautasítás.
2011. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec megmondanám, hogy nem. Hogy kérhet ilyet tőled? HITELT felvenni. Életbevágó az a 200 000 hufff? Mert akkor nem mondtam semmit.
2011. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nagyon akaratos és félek tőle,mert a lelki terror a szakmája :(

Ha felveszem a hitelt a párom elhagy!Segítsetek valahogy,hogy szembe tudjak vele szállni...léééécciii :(

2011. márc. 18. 18:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél határozott és mondd meg neki, hogy nem! Lelki terrorban pedig csak azt lehet tartani, aki hagyja magát.

A legnagyobb butaság úgy felvenni hitelt, hogy nem is tied a pénz. Akár anyukád, akár nem, akkor sem vennék fel senki kedvéért hitelt. Máshogy nem tudja megoldani?

2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez számomra elég elképzelhetetlen kérdés, mert ha az anyám kérné, annak jó oka lenne, és bármikor megtenném érte.

De ha a ti kapcsolatotok más, akkor találj ki valami indokot, hogy miért is nem kapnád meg a hitelt. Vagy találj ki valami problémát, mondjuk hogy bedöglött a mosógéped, és hitelre venned kell egyet, két hitelt meg egyszerre nem adnak..

Persze ha nem számít a veszekedés, akkor nyugodtan a szemébe mondhatod az igazságot, miszerint nem akarsz hitelt felvenni, mert ezért és ezért..

2011. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom a részleteket, azt se mire kell, azt se hogy hány éves vagy, meg hogy mivel zsarol. Úgy könyebb lenne...
2011. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!