Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hímneműek! Ti hogyan utasítaná...

Hímneműek! Ti hogyan utasítanátok vissza egy nőneműt, ha nektek nem jön be?

Figyelt kérdés

Mondhattok példát is, akár saját tapasztalatot.


Érdekelne a fiúk "nő lekoptatási trükkjei", amiből persze mi lányok tanulhatunk.


2010. aug. 17. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nézz át rajta, ne foglalkozz vele, előbb-utóbb csak észreveszi magát.
2010. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Két jó módszer van rá, egyrészt nem veszek róla tudomást. Kettő finoman közlöm vele, hogy nem jön be.
2010. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha kicsit nyomulós, akkor arrébb megyek, és nem foglalkozok vele.


Ha nagyon nyomulós, akkor megmondom neki, hogy bocsi, de nekem nem jössz be. Megpróbálok nyílt és korrekt maradni, amennyire lehet egy ilyen helyzetben, és minél kevésbé megbántani őt.


23/F

2010. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyenesebb, ha megmondod neki. Sokan nem értenek a jelzésekből. Tapasztalat.
2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen jelzéseket küldtetek, amire nem reagáltak?
2010. aug. 18. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek csak célozgatok pl van egy másik lány akiért oda vagyok esetleg ha megkérdezi a lány milyen csajok jönnek be akkor elmondom természetesen az adott lánnyal totál ellentétes....ha ebből sem ért akkor szépen megmondom, hogy nem tetszik és köztünk nem lesz soha semmi ne is reménykedjen. Ez így korrekt ha én nem tetszem egy lánynak akkor ugyanezt elvárom tőle is, hogy nyíltan mondja meg, hogy nem tetszem.
2010. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek akik annak ellenére hogy megmondod nekik hogy " KÖZTÜNK NEM LESZ SEMMI" és nem érti meg.
2010. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én feljelentettem zaklatásért,mert hónapok óta bombázott a hülye sms-eivel,miután először szépen mondtam,aztán csúnyán,ezután fenyegető emileket küldött.Na ezeket kinyomtattam,szépen bevittem a rendőrségre.Tárgyalás nem lett,mert észhez tért,elintéztük az egészet egy közvetitő segitségével.Ő csak igy értette meg,hogy kopjon le.Mondjuk,szerintem ő elmebeteg.
2010. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz,nő vagyok,de szerintem addig amég a nő nem viszi túlzásba a dolgot,és nincsenek olyan pszichopata cselekedetei mint az előző válaszoló nőjének,addig a legtobb pasi azt a módszert alkalmazza,hogy nem szól semmit,nem mondja meg egyértelműen,hogy bocs de nem,hanem megvárja amég a nő rájön magától.Nem keres,nem hiv,de a telefont azért veszi,immel ámmal elbeszélget a nővel,mert vagy nem akarja megbántani,vagy "rezerválni"akarja inségesebb időkre,hogy azért legyen kihez nyúlni....Aztán ha a nő értetlen és nem veszi a lapot,és a pasi már 100%ig biztos benne hogy soha nem lesz annyira "megszorulva" hogy ehez a nőhöz menjen,akkor megmondja kerek perec,esetleg kicsit durvábban is.
2010. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi, jól leírtad. De azért szégyen hogy vannak ilyen pasik, akik kihasználják a nőket. Ez nem is ember, hanem hím szajha.


De sajnos tényleg ilyenek, és sumákolnak.

Nálam is volt egy srác, aki tetszett és én is neki, de mégsem rázott le, vagy mondta meg hogy ő nem akar semmit. Hanem alig írt vissza, sz*rt rám, amikor meg taliztunk csak udvariaskodott, ahelyett, hogy egyértelmű lett volna.

Értek én a szóból ha azt KI IS MONDJÁK.

2010. aug. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!