Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan utasítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan utasítanátok vissza egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban van egy lány akinek bejövök , de nekem ő nem.. aranyos, jófej lánynak tűnik de én nem akarok tőle semmit. hogyan koptassam le , hogy nesértődjön meg ?
2010. máj. 7. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
nemakarok bunkó lenni , de már kezd egyre idegesítő lenni hogy minden szünetbe mikor kilépek az osztályból odarohan hozzám -.-"
2010. máj. 7. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nem bunkóság:> Legalábbis ne úgy közöld. Próbáld normális hangon.
2010. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jöhet a van bnöm szöveg, a birlak de nem vagy az esetem csomo lehetöség van találd fel magad spontán jön :D 16/F
2010. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Win :D


Amúgy ja, szépen adagold be neki. Rosszul fog esni neki mindenképp. De inkább mond meg neki őszintén, minthogy hitegesd.

2010. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok , köszi a válaszokat =)
2010. máj. 7. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
hívd külön ahol csak ketten vagytok. mond meg őszintén mit gondolsz. kezd a pozitívummal, hogy ő egy nagyon kedves éa azanyos lány meg minden. most jön a bizonyos "de" ahol elmondod, hogy neked ő miért nem jön be. de csak óvatosan. kérj tőle elnézést és mond, hogy nem az ő hibája. itt puszta udvariasságból újra bocsánatot kérsz, elköszönsz és elsétálsz.
2010. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja am L/18 voltam XD
2010. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jövőhéten elmondom neki
2010. máj. 8. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!