Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Választo...

Melyiket választanád? Választottad?

Figyelt kérdés

1.Háziasszony aki szinte egésznap otthon van és tesz-vesz.

2.Sikeres, dolgozó nő.

Kort is lehet írni.


2011. márc. 18. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

1. Sok gyerek mellett.

19/L

2011. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindig a középút a jó. Nem vagyok a végletek híve.
2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

1-es,sok mindent lehet csinálni,nem csak mosni,főzni,takarítani.

A munkát meg utálom,meg a gyerekeket is

2011. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1. 28/L
2011. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kiráz a hideg a gondolattól, hogy tárgyalásokra járjak, bunkó üzletemberekkel bájologjak, megjátsszam magam előttük, aztán egyem az ideget a határidők, a hisztis üzletfelek miatt, aztán otthon összeüssek valamit a családnak hullafáradtan, beessek az ágyba és másnap kezdődjön az egész elölről! Volt benne részem, sajnos!

Én élni szeretnék!

Tehát, ha tényleg lehetne választanom és nem az anyagiakon múlna, akkor inkább az 1-es úgy, hogy azért még lenne mellette valami munkám, hogy azért ne a férjemtől függjek teljesen.

A házimunkán kívül eleve foglalkoznék a kerttel, termelnék zöldséget, gyümölcsöt, méheket tartanék, ilyesmi. Ez jobban nekem való és most is ilyen irányba próbálok orientálódni. Anyagilag persze valószínűleg jobban megéri a dögunalmas irodai munka. De nem az én világom.

2011. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2 :) A házimunka megőrjítene.
2011. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Inkább a másodikra szavazok, önmagában az elsőt elviselhetetlennek tartanám!

A legjobb viszont a kettő együtt. Sajnos ilyen lehetőség nem volt feltüntetve, de erre törekszem az életben. 22/N

2011. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!