Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is szeretne már a családj...

Mást is szeretne már a családja férjhez adni?

Figyelt kérdés

A mamám ma felhozta már megint a témát, hogy miért nincsen barátom. 21 éves vagyok. Azt mondta, hogy neki 13 évesen már volt udvarlója, és hogy hány pasihoz mehetett volna férjez, annyi közül válogathatott. Feltette a kérdést, hogy én miért nem jöttem össze senkivel a gimiben pl. Most mondjam azt, hogy mert szerelmes voltam idiótába, és vártam rá? (Én is idióta voltam...) vagy emlegessem fel azokat akik taszítottak azzal hogy tapadtak rám? Így azt hiszi, hogy soha senki sem érdeklődött utánam.


Említette, hogy "a fülembe cseng, hogy a keresztanyád is rendszeresen felemlegeti, hogy miért nincs barátod?" mert neki 14 évesen már volt, és ahhoz ment férjhez 22 évesen. Amúgyis sz*r érzés, és akkor még piszkál...


2011. márc. 17. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mit foglalkozik ilyennel a mamád? majd lesz amikor lesz. mond meg neki!! mérges lesz de nem kell vele foglalkozni :D
2011. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok hasonló helyzetben. Akik nyomultak, azok nagyon taszítottak, akihez pedig vonzódtam, annak én nem jöttem be. Van ez így. Nem szeretnék én sem vénlány maradni, és borzasztóan hiányzik egy társ (pont ezért fáj nagyon, hogy piszkálnak érte), de valahol érzem, hogy magamban is meg kéne változnia pár dolognak ahhoz, hogy készen álljak egy komoly párkapcsolatra. Igyekszem "felnőni" a feladathoz, és közben nyitott szemmel járni. Ha ezzel együtt sem sikerül, akkor ez a sorsom, ezzel vagyok kénytelen együtt élni.
2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, anyám mindig noszogat, hogy unokát akar. Hozzá tartozik hogy másfél éves kapcsolatom és fél éve együtt élünk. De akkor is van két idősebb fiútestvérem.
2011. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én mondtam, hogy még nem vagyok semmiről lekésve, meg azért a többség még ennyi idősen nem ment férjhez. Erre rögtön megvan a válasszal, hogy de barátod azért lehetne. Olyan rossz, mert ugyanígy vagyok vele mint Te második, mert én is szeretnék valakit, de nem jön össze.


Amúgy sztem anyumat is ezzel piszkálta, mert ma őt is említette, hogy "anyád sajnálom hogy nem ment férjhez X-hez, mert annyira jó lett volna, hiszen egyes fiú volt, de anyádnak nem kellett" Ez a mániája, hogy "egyes fiú volt, meg egyes lány" mert az a jó party akinek nincs testvére...Ehhez képest ő egy 7 testvéres fiúhoz ment hozzá. Meg mondta, hogy 18 éves volt az esküvőjekor, és milyen cikinek érezte hogy neki volt utoljára pasija a barátnői közül, de szerencsére 1 hónappal hamarabb ment férjez mint ők...

2011. márc. 17. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd a mamádnak, hogy az őskőkorszakban, mikor ő fiatal volt még jobban kellett igyekezni, hisz az embert bármikor elragadhatta egy dinoszaurusz!:)

Másrészt mondhatod, hogy szoktál randizni, de férjhez menni nem szándékozol még, mert ma már olyanok a fiúk, hogy nehéz közöttük normálisat találni.. És éppen ezért nincs férjnél a korodbeli lányok 90%-a. A szükséges feltételeket is sokkal nehezebb megteremteni, mint akkor, valamint ma már az ember előtt szinte korlátlan lehetőségek állnak fiatalként, éppen ezért csúszott kicsit későbbre a családalapítás gondolata.

Szerintem a legtöbb lányt zargatják ezzel a nagymamák, hiszen az ő idejükben még az volt a normális.. Ma a házasság veszített már néhány dolgot az értékéből, az ő idejükben nem igazán volt szokás együtt élni vagy lefeküdni az "udvarlóval", szóval lehet, hogy nekik kicsit sürgősebb volt a dolog:)

Ne érezd magad rosszul, amiatt nincs senkid. Hidd el, lesz! Látod tetszel másoknak, hiszen tapadtak már rád páran, ha találsz valakit, aki tetszik neked, biztos nem fog gondot okozni hogy felkeltsd az érdeklődését:)

Fel a fejjel, csajszi! Házasodni még 10-15 év múlva is ráérsz, vagy ha nem akarsz, akkor soha nem is kell..

De ezt azért a nagymamádnak ne mondd, ő biztos nagyon szeretne még életében téged fehér ruhában az oltár előtt látni..:)

2011. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze a magánéletedhez! Biztos csak jót akar a mamád, de hát ma már nem olyan időket élünk, mint ők akkor. Semmi baj nincs azzal, hogy 21 évesen nincs barátod. Inkább az a szánalmas, ha valaki összejön akárkivel, csakhogy ne legyen egyedül! Legalább te nem kapkodsz el semmit!! :)) Ismerkedj sok sráccal, ha úgy tartja kedved, és majd csak megtalálod köztük az igazit!
2011. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek szívpanaszai a mamádnak, akkor közöld vele, hogy a lányokat szereted, és már régóta gondolkodsz azon, hogyan közöld ezt a rokonsággal. Majd kérd meg, hogy közölje ő. :) Szerintem soha többet nem hozza elő a témát.
2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy régen minden korábban történt, mint ma. Te keresed az igazit, de aki neked tetszik, annak valamiért te nem. Aki meg rád nyomul, attól meg téged ráz ki a hideg.

Szóval legyen türelemmel, majd eljön a te időd is, hogy barátod legyen.

Neked pedig türelem és kitartás! Engem is nyaggatnak az ismerőseim, csak már más témában. Jó volna, ha azt mondhatnám rajta vagyunk, de sajnos még nem mondhatom. Csak ezt fájó szívvel, sóvárogva: "majd eljön az ideje" és hasonlók.

2011. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is, engem már nagyon zavar, hogy mindenki kérdi és az a gáz, hogy úgy teszik fel a kérdést, hogy biztos kellemetlenül érezd magad.

Nekem is nagyon hiányzik valaki, de elég visszahúzódott típus vagyok ilyen téren, és mivel van rajtam kis felesleg, és közeledik felém valaki nem tudom, hogy kezeljem, mert attól félek, hogy csalódni fogok.

21L

2011. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell ezzel foglalkozni az ilyen történetekből csak az marad ki hogy menyit szendvetek a húú de tökéletes házasságban. A nagytöbbség ott volt fiatalon pénz, lehetőségek nélkül egy iszákos erőszakos pasival.
2011. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!