Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a tesóm...

Mit csináljak hogy a tesóm észbekapjon?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves,de a szája akkora mint a bécsi kapu,ha hazajön egyből flegmázik velem,hogy csináljak ezt-azt,kavarja a sz*rt,stb.. Ha kell neki valami csak ordít hogy ezt meg azt kérek,és ő ezt tudja nagyon jól,rendesen kiis használja,lenéz engem.!! -.-" ,mindenféle k*csögnek beállít engem,és még sorolhatnám. =/

Nem tettem rá a dolgokra,tényleg ilyen,ha rászólok,akkor meg csak folytatja. Sajnos egy szobánk van,szal még bemenni se tudok előle sehova.

16L


2011. márc. 17. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágd pofon!! Különben azt hiszi ő az úr! :D (magamból indulok ki. Én is nagyon gonosz hugi voltam, de aztán megkaptam! Most olyan vagyok mint egy kis angyal :P)
2011. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
petranak hivjak?:O
2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A mi viszonyunk a hugommal (16) mondhatni normális, de a szüleim vele is elnézőbbek. Én már 8 évesen nagy voltam, ő még most, h dupla annyi idős is, kicsi.

Nem azért, nem szakadtam soha bele a munkába, de azért rosszul esik. Főleg, h ha anyu ablakot pucol pl. ő nem is érzi magát rosszul, h nem segít.

23L

2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem Petra a neve
2011. márc. 17. 16:04
 15/19 anonim ***** válasza:

2 kijózanító pofon kell neki

Inkább most és otthon mint máskor máshol :)

2011. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

-ne csinálj meg neki semmit,csinálja meg ő

-mondd meg a szüleidnek,hogy milyen és ha nem hisznek neked,bizonyítsd be,vagy kétségbeesetten csinálj gyorsan valamit!hisztizz vagy inkább állj ki az igazadért!nem leszel a csicskája!

-ülj le vele beszélgetni,kérdezd meg tőle hogy nem szégyelli-e magát,hogy ilyen gonosz a testvérével!

2011. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tesóm lenne már úgy szájba vertem volna minden alkalommal h azóta átszabódott volna az arca.

Ha tűrsz akkor tűrj ilyeneket...ha már nem bírod akkor meg csapd nyakon hogy megtanulja hol a helye.

2011. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1. megbeszéled vele, de nem hiszem, hogy foganatja lesz


2. levegőnek nézed, de mivel közös szobátok van sajna a kerülgetés elkerülhetetlen


3. ne csináld meg az őrá eső házimunkát


4. egy-két jótestvéri fülesbe még senki nem halt bele, főleg, ha nevelési szándékú :)


Megy a drukk, és csak higgadtan.

2011. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a kerülgetés elkerülhetetlen XD

Ezen szakadtam :D

2011. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!