Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a tesóm...

Mit csináljak hogy a tesóm észbekapjon?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves,de a szája akkora mint a bécsi kapu,ha hazajön egyből flegmázik velem,hogy csináljak ezt-azt,kavarja a sz*rt,stb.. Ha kell neki valami csak ordít hogy ezt meg azt kérek,és ő ezt tudja nagyon jól,rendesen kiis használja,lenéz engem.!! -.-" ,mindenféle k*csögnek beállít engem,és még sorolhatnám. =/

Nem tettem rá a dolgokra,tényleg ilyen,ha rászólok,akkor meg csak folytatja. Sajnos egy szobánk van,szal még bemenni se tudok előle sehova.

16L


2011. márc. 17. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg leülni vele és nyugodtan megkérdezni,hogy mégis miért ilyen?Szerintem nem néz le téged,lehetséges,hogy irigy mert te mát nagyobb vagy,több mindent megtehetsz.Ha semmi nem segít(de persze választhatod ezt elsőként is)fordulj a szüleitekhez,ezt nekik sem szabad hagyni.
2011. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nem foglalkozol vele, nem beszélsz hozzá egy darabig, mintha levegő lenne lehet észbe kap

persze az lenne a legjobb, ha nem tudnátok beszélni a dolgokat ;)

2011. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na a szüleimnek aztán mondhatom,a tesóm elvan kapatva,nem mosogat(én csinálom meg helyette),mert a szüleim szerint ő még kicsi.
2011. márc. 17. 15:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Adj neki egypár nagy fülest.Sokszor csak ennyi kell hogy észhez térjen.
2011. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok, mosogatok porszívózok, nem szív be sem a csap sem a szívó...

szerintem mond el a szüleidnek, hogy nyugodtan segíthet, nem törnek le az ujjai ;)

2011. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés:

Közöld vele, hogy ő is meg tudja csinálni, mert már nagylány. És kezeld is úgy, pl. add kölcsön neki a sáladat, segíts neki hajat csinálni, stb.

Ez már valószínűleg elég lesz, hogy javuljon a helyzet.


A másik, ha nem hatásos, hogy kuss, és irány a sarok, mert aki ahhoz pisis, hogy mosogasson, az ahhoz is, beleszóljon a dolgaidba. Ha a szüleid reklamálnak, akkor nekik is el lehet mondani, hogy aki még ahhoz kicsi, hogy csináljon magának egy szelet vajaskenyeret meg elmosogasson, az ne szóljon bele semmibe.


Amúgy nagyon ellene vagyok, ha valaki ennyire kétféle képp neveli a két gyerekét.

2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudja nagyon jól hogy nem ütök,de mostmár tényleg az lesz a következő,mert nagyon elegem van belőle. :@
2011. márc. 17. 15:45
 8/19 anonim ***** válasza:

üss!! ;)

meg fog lepődni, majd írd le milyen volt az arckifejezése xD

2011. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja meg hogy mekkora decibellel sikított anyukátokért xD
2011. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne csinald meg helyette a munkajat. Egyebkent pont ebben a hulye korban van. Ne valaszolj vissza, ne kiabalj, ne uss, par honap mulva megunja, vagy talal egy sracot aki majd elfoglalja.
2011. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!