Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesz egy szünet a párkapcs...

Mit tesz egy szünet a párkapcsolattal?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat szeretnék meghallgatni

viszonylag sokat voltunk eddig, most szünet van

vajon mi lesz a kimenetele a dolognak?

( az indok talán hogy egymás agyára mentünk stb)


2011. márc. 17. 13:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ki javasolta a szünetet Te?
2011. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Én mikor szünetet kértem, már egészen biztos voltam benne, hogy nem akarom folyatni az illetővel. De úgy gondoltam jobb így, hogy mindenki tud gondolkodni, "leszokunk egymásról", és nem olyan, mintha egyszerűen/túl könnyen dobnánk a másikat.

Persze, ettől lehet, hogy valakiben ilyenkor támad fel a pótolhatatlan hiány a másik iránt.. nálunk nem így lett.

2011. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Mi több mint 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt lakunk. Nálunk sajnos most már nagyon eldurvult a helyzet. :( nemsoká költözök haza...aztán majd meglátjuk mi lesz, én nagyon szeretem őt, ő azt mondta, hogy már nem...de még próbáljuk meg, mert sokat jelentettem neki, velem tervezte leélni az életét, ő sem akarja csak így feladni. :( Nem tudom mi lesz... :(
2011. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ő dobta fel a szünet témát, de én is szerettem volna most először

kicsit jó, hogy nem látom meg nem hallok felőle, barátaimmal is többet vagyok


21L: majdnem egyszerre van a szülinapunk :D 1 év különbséggel

2011. márc. 17. 14:07
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele mi is az a szünet!

Megszüntetem egy kis időre a másikat,de utána találkozunk,mert a szünet alatt elvitte a problémákat valami kis manó?

Ugyan!Akit szeretek azzal nem vágyom szünetekre!Az még jobb ha Ő se velem!

Akiből kiábrándultam,akit meguntam,akiben csalódtam,attól viszont elmennék egy végtelen vakációra!

2011. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14:03 vagyok, és érdekes olvasni Titeket, mert én is lány vagyok, és amikor ez volt, 21 éves voltam. Mi akkor kb. 4 éve jártunk és egy évet maileztünk előtte, és valószínűleg én is elhamarkodtam a ragaszkodásomat. Most ebből a pár válaszból meg más ismerősök tapasztalataiból úgy tűnik, hogy egy csomó lány ebben a korban a legrakaszkodóbb akár indokoltan, akár indok nélkül. :)
2011. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
elmúlik vajon vagy enyhül később a rakaszkodás? mert utálom magamba ezt a tulajdonságot
2011. márc. 17. 14:14
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

7 év után tartottunk egy kis szünetet, annyira tetszett a dolog, h állandósítottuk:)


Azóta boldog férjezett nő vagyok, és van egy majdnem három éves nagyfiunk, persze nem az ex a családfő:)

2011. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hűti vagy fűti!
2011. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a szünet sok mindenre jó... Még ha a manó nem is viszi el a problémákat, de kiderülhet, hogy mennyire érzi az ember a másik hiányát. Úgy gondolom, ha annyira nem bírja valaki elviselni a másik hiányát, fenn állhat az is, hogy kibékülnek, inkább toleránsabbak lesznek egymással, mert rájönnek, hogy mennyire fontosak egymásnak. Ha pedig nem volt igazi a szerelem, akkor jöhet a szakítás... Én 5 éve vagyok együtt a barátommal, fél éve költöztünk össze. Volt 2 szünet eddig, de valahogy mindig egymás karjában kötöttünk végül ki.:) Szóval nem feltétlen lesz szünetből egyből szakítás.:) Fel a fejjel! Ha mégsem maradnátok együtt, akkor ahogy mondtad is, legalább több időd lesz a barátaidra, valamint szabadidődben kipróbálhatsz egy csomó új dolgot, új emberekkel ismerkedhetsz stb.. Szóval lesz egy csomó új lehetőséged:P Egyik ismerősöm azt mondta, mikor ilyen helyzetben volt, hogy " Legalább nem szól senki, hogy rámférne már megint a szőrtelenítés" :D :D
2011. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!