Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiúnak névnapi...

3 éves kisfiúnak névnapi képeslap?

Figyelt kérdés
Virtuális képeslap ötletek? Nagyon szereti Thomas mozdonyt, de más is jó lenne. Köszönöm :-)
2011. márc. 17. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb örömét lelné egy igaziban. Egy virtuális képeslapot még nem tud úgy értékelni, nem tudja megfogdosni. Az én lányom is 3 éves, és úgy cipeli mindenhová élete első képeslapját, mint egy kincset, nagyon édes.
2011. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de mivel eléggé távol él tőlünk a képeslapokra lennék kiváncsi.
2011. márc. 17. 10:29
 3/9 anonim válasza:
100%
Képeslapot akár külföldre is lehet küldeni postán, nem értem, mi a probléma.
2011. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Online képeslapra gondoltam :D
2011. márc. 17. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy minden gyerek jobban értékeli a papír képeslapot, mint a virtuálisat! Lehet például ilyen mozgós zenélőset is küldeni virtuálisan, az nagyon tetszhet egy kisgyereknek, de lehet, hogy van olyan 3 éves, aki széttépné a "rendes" képeslapot.
2011. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak online képeslap legyen. Az igazit tuti, hogy széttépné (egy idő után) :-)
2011. márc. 17. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi fiunknak a messzi ismerősök egy oldalt küldtek, amit nem írok ki, mert nem lehet reklámozni, de ha érdekel, írj privit és elküldöm.

Autót lehet csinálni, és mesék vannak rajta, amik tanítanak a közlekedési szabályokra. Nagyon aranyos, és a fiam azóta is imádja.

2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én gyereim kaptak már online lapot is, meg igazit is. Lányom minden név és szülinapjára kapott a nénémtől egy képeslapot, mind megvan a mai napig. Egy darabig én őriztem, aztán mikor 3 éves lett odaadtam a kicsesládájába. Azóta is ott vannak, őrizgeti, ha kap egyet odateszi a többi mellé.
2011. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!