Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfinak való névnapi képeslap...

Férfinak való névnapi képeslap ötletek?

Figyelt kérdés

Számítógépen photoshoppal szeretnék kedvesemnek készíteni egy névnapi képeslapot, mivel most külföldön tartózkodik üzleti okokból, és csak 2 hét múlva jön haza.

Mintákat, vagy ötleteket tudnátok adni?

Köszönöm!

A párom 29/f, én pedig 25/l


2011. jún. 23. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha személyesebbé szeretnéd tenni, akkor közös képeket teszel rá jól összemontázsolva..

Ha nem, akkor azokról a dolgokról keress képet, amiket szeret, amik foglalkoztatják..

Vagy a kettőt összekötve olyan dolgokról, helyekről keress képeket, amik Titeket összekötnek..

2011. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezektől a dolgoktól független képeslapot szeretnék készíteni, mivel most nincs semmi képem, ugyanis elveszett minden fotóm, ha pedig tőle kérnék, tudná mire kell, azt akarom, hogy meglepetésként érje.
2011. jún. 23. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem egyedi képeslapot szeretnél, akkor miért nem veszel egyet? :) vagy keresel neten? :)

vagy akkor nem értem, mit szeretnél, bocsi. :)

2011. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neten küldöm át neki, viszont csak túl "nőieseket" találtam sajnos.. ezért a kérdés :) vagy ha esetleg valamit találsz és átdobod, azt megköszönöm :)
2011. jún. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!