Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi hipochonder?...

Minden férfi hipochonder? Vagy idővel válnak azzá?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésben, és van bőven saját tapasztalatom is.. Nagyon féltik az egészségüket, vagy miért ugranak minden apró jelre, ami azt veszélyeztethetné?

És miért kell 'túljátszani' egy megfázást is?


2011. márc. 17. 06:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Minden férfi hipochonder?

Ezt honnan vetted?

Minden nő ostoba?

Ezt honnan vettem?


Ugye, hogy ez mind marhaság!


Alapigazságok:

Vannak hipochonder emberek, köztük vannak férfiak és nők is.

Attól, hogy valaki túljátssza a betegségét, az nem hipochonder (ennek mindig oka van, esetleg a nő egy nemtörődöm és így próbálja a férfi is felhívni magára a figyelmet, mert a férfinek is kell néha törődés).

Aki félti az egészségét, az attól még nem hipochonder (az ilyen emberek igyekeznek egészségesen élni, étkezni, sportolnak rendszeresen).


Hogy a kérdésre válaszoljak, nem minden férfi hipochonder és vannak, akik idővel sem válnak azzá!

2011. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden férfi hipochonder, minden nő kurwa, ez az élet körforgása.
2011. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

:D Akkor én nemtörődöm vagyok :D

Igaz ha én vagyok beteg, a kutyát nem érdekli. Derékbecsípődéssel négykézlább ettem a földről, és senki nem főzött mégcsak egy teát sem, a páromat megcsak az izgatta hogy mikor lesz már kész a kaja mer' ő éhes...nnna, azóta nem izgat ha beteg, és nem is fog soha. Ha én vagyok beteg, az nem érdekes, ha ő, akkor meg ugráljak körülötte, mert törődést akar? Majd ha elment az eszem!

2011. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!