Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi idegesít a párodban?

Mi idegesít a párodban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Amikor utcai ruhában befekszik az ágyba, a tiszta ágyneműre. Meg amikor büdöset fingik és fejemre húzza a takarót,és azt hiszi,hogy ez k*rva vicces...
2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Amikor a GYIK-on hetente kérdezi meg ugyanazt....
2011. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor a gyereket nevelné, Ő meg ugyanazt csinálja. Kisfiam ne nevetgélj mikor eszel. Erre Ő aki megnevettette.

Kisfiam nem kell mérgesnek lenni ha már nem játszhatsz tovább. Megkérdeztem tőle volt e gyerek, imádta e mikor fel kellett menni focizás közben. Én nem tudom férfiaknak ennyire nem jut ilyesmi eszébe? Engem ilyesmik zavarnak beleérzőképességhiány.

2011. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csaniani válasza:
95%
amikor ígérget egy dolgot napokon, heteken át és aztán a végén elfelejtődik az egész, hiába fontos volt nekem
2011. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden! :)
2011. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most pl.:vettünk egy autót(használt).előtte mondta hogy válasszam ki milyet akarok mert úgyis én használom többet,erre nem ids figyelt rá hogy milyet szeretnék ami neki tetszik és kész.
2011. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor gyerekesen vicces gondolkodásával ilyet mond a gyereknek. Ó hol van a hugod ? kiugrott az ablakon?

Nem értem mi szükség van erre, vagy csak én nem vagyok humoromnál?

2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzi, neki mindenre jogosultsága van, neki mindent lehet. Aztán ha én csinálom meg vele ugyanazt akkor persze vérig van sértve és totál felháborodva.


Mikor megpróbálom szembesíteni, hogy naugye milyen rossz és ordenáré amit csinál akkor pedig veri az asztalt bizonygatva, hogy márpedig nem ugyanaz és ő így meg úgy.


Amúgy a humorát baromira utálom :) Nagyon cinikus...nem is értem, a nők miért vannak annyira oda tőle.

2011. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!