Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne alázzam meg magam?...

Hogyan ne alázzam meg magam? Férj probléma.

Figyelt kérdés

Férjemmel nagyon összevesztünk ma. Egy apróságon, de parázs vita kerekedett belőle, majd hosszú nem egymáshoz-szólás, és elment, fogalmam nincs hova. Amikor hívott, mondta, hogy ha nem kérek tőle bocsánatot, haza se jön. Ami tök alaptalan lenne, neki kéne bocsánatot kérnie. És most itt rágom magam, hogy a béke érdekében felhívom, és hallja a varázsszót. De azzal megaláznám magam.

A vita az volt, hogy fodrászhoz mentem, ahova ő értem jött, de 10 percet várnia kellett az autóban, így mire odaértem, szabályosan lángolt. Majd megjegyezte, hogy (2 centit vágattam) túl rövid a hajam, és kövér vagyok vele, látszik a tokám, és milyen slamposan öltöztem fel. És most várja a bocsánatkérést, hogy megvárattam.


2011. márc. 16. 20:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Én felhívnám, és megkérdezném vagy mondanám neki, hogy jöjjön és beszéljétek meg
2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Oké, kicsit nagy volt a szám, előző vagyok.Az előzőt még az átérzett dühöm sugallta.

Ugyanezeket mondanám, mikor már itthon van és nyugodtak a körülmények, és megvárnám, hogy kérjen bocsánatot, de mondja is meg miért. Legalábbis én így szoktam.

2011. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
nem akarok paranoid lenni, de tuti hogy a mamához járkál és nem valami nőhöz?
2011. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem minden nap jár a mamához, azt "csak" mérgemből írtam. Azt viszont nem, hogy egyszer láttam. Nagyon furcsa család, és nem is bánom, hogy nem napi szintű a kapcsolat. Az én szüleim elfogadták őt, és jó a kapcsolatuk, bár ritkán találkoznak ők is vele.


Nem hiszem, hogy nőhöz járkál. Bár sose nézek bele a telefonjába, levelezésébe.


Lassan 3 éve, hogy házasok vagyunk, és egyre több idegesítő szokást vett fel, ide tartozik a hirtelen haragja, néha tényleg csak robban figyelmeztetés nélkül, és türelmetlen.

2011. márc. 16. 21:44
 25/28 A kérdező kommentje:

Az idegesítő szokásairól még annyit, hogy hipohonder lett. Ha fájdogál a feje, ezer százalék, hogy valami eddig nem ismert agydaganat, azért látják az orvosok egészségesnek. Meg egy pár köhintés, és azt hiszi, asztmás. Csak a tüdőszűrőben balfékek dolgoznak..


Tényleg nagyon önző lett, és türelmetlen, és állandóan az egészségéért retteg. Minden férfinál "tünetek" ilyesmik??

2011. márc. 16. 21:46
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mamához járkál akkor az dumálja tele a fejét.


Nálunk is hasonló volt aztán már amikor nem volt az öreglány akkor sem változott nagyon semmi.


Szerintem minél előbb látod be, hogy a házasságod tönkrement annál jobban jársz.


Ezen már nincs is mit helyrerakni ebből már csak csendes terror lesz, vagy nyilt terror, akármi is boldog már biztos nem leszel.


Én válnék.

2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
jájj, a férjem is az a lelépős fajta. utálom, hogy ezzel próbál zsarolni. igazából már szarok rá, este felhívom és megkérdezem tőle, hogy van hol aludnia? ha nem a válasz, közlöm vele, hogy ugyan nagyon megbántott ezért haragszom rá de alhat a kanapén! ;)
2011. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!