Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne alázzam meg magam?...

Hogyan ne alázzam meg magam? Férj probléma.

Figyelt kérdés

Férjemmel nagyon összevesztünk ma. Egy apróságon, de parázs vita kerekedett belőle, majd hosszú nem egymáshoz-szólás, és elment, fogalmam nincs hova. Amikor hívott, mondta, hogy ha nem kérek tőle bocsánatot, haza se jön. Ami tök alaptalan lenne, neki kéne bocsánatot kérnie. És most itt rágom magam, hogy a béke érdekében felhívom, és hallja a varázsszót. De azzal megaláznám magam.

A vita az volt, hogy fodrászhoz mentem, ahova ő értem jött, de 10 percet várnia kellett az autóban, így mire odaértem, szabályosan lángolt. Majd megjegyezte, hogy (2 centit vágattam) túl rövid a hajam, és kövér vagyok vele, látszik a tokám, és milyen slamposan öltöztem fel. És most várja a bocsánatkérést, hogy megvárattam.


2011. márc. 16. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet tutibiztos tanácsot adni ha a másik fél verzióját nem hallottuk (vagy olvastuk). Legalábbis én így gondolom.

Próbáljátok megbeszélni - vagy viszlát...

2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem hinném, hogy a te hibád volt, mégis elég undok módon viselkedett veled a férjed:( Nem jogos ez a sértődöttség sem, tisztára mint egy 6 éves..

Szinte biztos, hogy volt valami baja mielőtt odament érted a fodrászhoz, ette belül a méreg, és ezen az apróságon borult ki a bili. Ha neki ez jó mentség arra, hogy ne jöjjön haza, akkor az az ő dolga, én legalábbis biztos, hogy nem kérnék bocsánatot, mert nincs igaza.

Azért viszont felhívnám, hogy megkérdezzem, mi történt vele, amiért ilyen apróságért így kiborult. Hátha akkor elkezd beszélni, és elfelejtődik ez az egész fodrász história. Ha őt is csak a büszkesége nem hagyja hazatérni, akkor talán kapni fog a mentőöv után, hogy felemelt fejjel söpörje szőnyeg alá az egészet..

2011. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Nehogy már, Te kérjél tőle bocsánatot!!!!

Ez nagyon bunkó dolog volt, nem csak az amin kiakadt, hanem amit mondott Rólad!

Én tuti nem kérnék bocsánatot, ha nem alszik otthon vessen magára, de mindenféleképpen Ő kérjen Tőled elnézést!!

Üdv egy 2 gyermekes Anyuka.

2011. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy inkább valami tini nevében kellett volna kiírnom a kérdést, például úgy, hogy Mit csináljak, hogy ne nyúljak ahhoz a nyavalyás telefonhoz? Mint valami mágnes, vonz.

Azért lángolt, mert sietnie kellett az anyjához, ahonnan nem mindegy, hogy késik e 10 percet, vagy nem, szokásos napi beszélgetésük a halaszthatatlan program. Megjegyzem, én életemben 1-szer, azaz egyetlen 1-szer láttam az anyját, engem soha nem akar hívni, vagy a drága anyósom nem akarja, hogy menjek.

2011. márc. 16. 20:40
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Azok alapjan amit irtal, annyit tudok kovetkeztetni, hogy a ferjed viselkedese bunko volt. De nagyon.

Szerintem semmi esetre sem kene bocsanatot kerned, hanem igenis neki.

Ha elment otthonrol es meg nem jott haza, ez csak annal jobban bizonyitja hogy mennyire idiotaul kepes kezelni a helyzetet.

Szerintem hagyd fujja ki magat. Ne torodj vele.

2011. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Húúúú, te jó ég!!! Nem lehet, hogy egyébként szv@r napja volt, és valahogy ott és akkor jött ki rajta? Pfff, néha mi is csinálunk ilyet és ilyenkor utálom magunkat, mert tényleg az ilyen "jelentéktelen" dolgokból szoktak a legnagyobb veszekedések lenni.

MOst, én azt mondom, hívd fel, engedj Te. Igazából azért gondolom, mert pl férjem is kért már úgy tőlem bocsánatot, hogy nem neki kellett volna, és fordítva is igaz. Ha szeretitek egymást, ez nem lehet probléma. Ez nem lehet megalázó.....

2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, hogy IGAZIBÓL mi a baja? Mert tuti nem ez. Ez csak ürügy.
2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen marhaság miatt ne ám lehasalj előtte.

Ha most meghasalsz legközelebb még jobban lenyom.

2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

Én tutira nem hívnám fel, inkább feltennék egy cd-t, kibontanék egy csokoládét és elterpeszkednék az ágyon.

Most ezen miért kell ennyit izgulni?

Előbb utóbb úgyis hazajön, most hova tudna menni érted?!...


Vagy én mennék el otthonról, és megvárnám míg hazaér és keres.


Ennyire terrorban élni...

2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
mondd ezt: bocsánat drágám. Amúgy meg kicsi a farkad....csak úgy mellesleg megjegyzem, ha már te meg beszóltál a tokámért. Ja és sörhasad is van és csúnyán kopaszodsz, de azért szeretlek és gyere haza....
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!