Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne alázzam meg magam?...

Hogyan ne alázzam meg magam? Férj probléma.

Figyelt kérdés

Férjemmel nagyon összevesztünk ma. Egy apróságon, de parázs vita kerekedett belőle, majd hosszú nem egymáshoz-szólás, és elment, fogalmam nincs hova. Amikor hívott, mondta, hogy ha nem kérek tőle bocsánatot, haza se jön. Ami tök alaptalan lenne, neki kéne bocsánatot kérnie. És most itt rágom magam, hogy a béke érdekében felhívom, és hallja a varázsszót. De azzal megaláznám magam.

A vita az volt, hogy fodrászhoz mentem, ahova ő értem jött, de 10 percet várnia kellett az autóban, így mire odaértem, szabályosan lángolt. Majd megjegyezte, hogy (2 centit vágattam) túl rövid a hajam, és kövér vagyok vele, látszik a tokám, és milyen slamposan öltöztem fel. És most várja a bocsánatkérést, hogy megvárattam.


2011. márc. 16. 20:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Ez után, te komolyan gondolkozol azon, hogy felhívod? Ne tedd! Két lábbal tiport a lelkedbe, ráadásul teljesen alaptalanul! Várt rád 10 percet, na bumm! És akkor mi van?! Ha az ember fodrászhoz megy, vagy bárhova ügyet intézni, akkor benne van a pakliban némi csúszás. De nehogy már ez probléma legyen! Ráadásul jól megalázott az otromba megjegyzésivel! Nehogy már te kérj bocsánatot, mert akkor tényleg nem lesz megállás a lejtőn!

Én tuti bezárnám az ajtót, hogy akkor se tudjon haza menni, ha szeretne!!!

2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ezekből a dolgokból nem érdemes nagy ügyet pláne válást, haza nem menést csinálni....

Elég gyerekes és érzelmileg nem valami "felnőtt" a férjed, ha ilyen dolgokat csinál...meg mi az , hogy slampos vagy? :-S

hát elég gáz ha egy "slampos" nőt választott magának, érted...én megmondtam volna neki, hogy elég gáz vagy drágám ha nem tudtál egy slampos nőnél jobbat választani:D

Nekem is volt egy időben ilyen "dedós" a párom...de szerencsére kinőtte...

Mondjuk nem mondom, hogy hülyeségeken nem veszünk össze, inkább morrdulunk össze, de ezeken jókat röhögünk később...

Amúgy ha ilyen jelentéktelen dolgokról van szó van hogy pl. felhívom, hogy "bocsánat amiért megsértődtél a semmiért...":D vagy "bocsánat. na most Te jössz:D" vagy ilyesmi. Nem kell a tetűből elefántot csinálni...ilyen dolgokon röhögni kell nem kiakadni...(persze nyílván neked nem esett jól, de ez nem válóok)

2011. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Most zsarol. Ha engedsz, akkor később még inkább fog, mással. Ez olyannak tűnik, mint amikor a kisgyerekek becsomagolnak egy szendvicset és "világgá mennek". A harmadik szomszédnál már elfogy a szendvics és elindulnak vissza, mert elegük lett a világgá menésből.

Nekem akut telefonitis esetén segített, ha szétkaptam a készüléket és a lakás különböző pontjaira tettem az alkatrészeket. Akksi egyik végében a lakásnak, teló a másikban.

Hidd el, ha nem tud felhívni, egyből elkezd aggódni, hogy miből marad ki, vajon miért vagy te iylen jól el nélküle...

Ha hazamegy, egy finom durci még maradhat.


Tapasztalatból mondom, nem egy pasi játszott el velem hasonlót. Mindig visszajöttek és ha időbe telt is, bocsánatot kértek. Itt az nyer, aki türelmesebb.

2011. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti nem a 10 perc volt a probléma.


Bár ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de szubjektíve úgy tűnik, a férjed inkább csak ürügyet keres, hogy a te hibádnak tüntessen fel egy komoly veszekedést. Nem, 10 perc várakozás nem indok arra, hogy ne menjen haza!

Ilyeneket akkor mond valaki a párjának, ha elege van belőle, vagy ha unja. Különben egy férfi sem vág ilyeneket a kedvese fejéhez, hogy kövér, meg slampos, ha szereti és tetszik neki, még hirtelen indulatból sem.


Ha elfogadod a tanácsom, hagyod, hogy kicsit lenyugodjon, és visszajöjjön magától. Ha most felhívod, legközelebb ugyanígy el fogja ezt veled játszani, és egyre megalázóbb lesz (ez az első eset egyébként?). Jó volna, ha magától elmondaná, tulajdonképpen mi a baja veled, de ha nem teszi, te is kezdhetsz egy őszinte beszélgetést. Csak várd meg, amíg mind a ketten lehiggadtok annyira, hogy képesek legyetek indulatok nélkül beszélgetni.


Sok kitartást és sok szerencsét!


N32

2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, ahol 10 perc késés probléma, és ahol így beszél a férj, ott olyan mindegy ki kér bocsánatot, van egy alap problémátok amit meg kellene oldani. Legalábbis a leírtak alapján én ezt gondolom.
2011. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Én küldenék egy sms-t, hogy akkor hova küldjem a holmiját:>
2011. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindketten rettentő gyerekesek vagytok, hihetetlen, hogy ez egy felnőtt házaspár. Amikor már büszkeségi kérdést kell csinálni abból, hogy egy buta vita után ki hívja a másikat, akkor ott nem az a fő probléma, hanem elég sok minden hibádzik. Egyértelműen megbúvó problémát jelez az, hogy ilyen feltételhez köti az elköltözését, mintha ő akarná kiprovokálni a válást, és utána azt mondhatja, hogy a te hibádból mentetek szét. Benned meg ott van a sértett büszkeség, miszerint nemhogy lereagálnád a kisgyerek férjed hisztijét, inkább hagyod, hogy a büszkeséged miatt szétessen a házasság.. Miközben csak le kellene ülni beszélni... A ti házasságotoknak is van ám értelme. Ugye gyerek még nincs?
2011. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen így, de tuti nem a drága mamát látogatja napi szinten. Azért nincs ilyen hiszti. Ez a pasi egy tapló. Direkt jó, hogy semmiféle kapcsolatban nem vagy az anyjával (ami már magában elég fura), így eleve kilőve, hogy rákérdezz, ott volt-e. De már hallom a választ, Te szereted, most mi legyen? Istenem, hány nő vesztegeti el az életét ilyen pasikra!
2011. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki kéne bocsánatot kérnie azért, amit mondott... Ha tényleg úgy volt, ahogy leírtad, akkor ez hülye.
2011. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Én felhívnám, hogy bocs, hogy megvárakoztattalak a fodrásznál ! Aztán folytatnám, de addig míg te nem kérsz bocsánatot, addig azért ne gyere haza !
2011. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!