Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok "szabadulni"...

Miért nem tudok "szabadulni" azoktól a fiúktól, akik valaha tetszettek, vagy jártam velük?

Figyelt kérdés

Volt már néhány barátom, és tetszett több fiú is. Na de mindezeknek vége lett, és én mégis kicsit függök tőlük. Az összestől. Ha találkozunk zavarba jövök, nem tudok velük természetesen viselkedni, hiába nem tetszenek már, és tök rossz, mert félek, h a viselkedésemből az jön le nekik, h még szeretnék valamit. Hiába nem igaz ez. Miért van ez? Miért nem tudom őket visszahelyezni a többi férfi közé? Szeretnék rájuk ugyanúgy nézni, és nem zavarba jönni tőlük

19/L


2011. márc. 14. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor megláttam a kérdést, azt hittem, én írtam ki:D és még a korod is stimmel. de egyébként minél többször találkoztok annál természetesebb lesz:) meg minél jobban elcsitulnak az érzelmeid
2011. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akivel jártam, az mindig más marad számomra, mint a többi férfi. Nekem ez a természetes (és nem hoz zavarba).


Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy bármit akarok még tőlük.

2011. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén így vagyok vele. :-)))) Aki régebben tetszett, az még manapság is megmozgat bennem valamit. Egy kicsit engem is zavar, de valójában rendesen fel is pörget, izgalommal tölt el, olyannal, amit a jelenlegi párommal nem tudok megélni.
2011. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert a szeretet és a sexualitás összefügg, akár így akár úgy.
2011. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!