Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiség jut eszedbe...

Milyen személyiség jut eszedbe a Luca név hallatán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
az en hugomat is lucanak hivjak, most 12 eves. minden itt felsorolt negativ tulajdonsagnak csak az ellenkezoje van meg benne...
2011. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Egyszerű, irányítható.


A Luca név hallatán az jut eszembe, hogy szalma, persze nem ez a kérdés.

Eszembe jut egy szalmahajú nő, akit vidéken neveltek, semmi ízlése nincs az öltözködés terén, irányítható, jellemét megtörte a parasztos nevelés és atyai szigor.

2011. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Aranyos, cserfes
2011. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények.
2011. márc. 13. 18:23
 15/26 anonim ***** válasza:

a barátnőm kutyája Luca :D

iszonyat önfejű. ha mondasz neki valamit, látszik, h felfogja, de direkt leszarja, csak hogy bosszantson, és lássa meddig mehet el. egyébként meg iszonyat szép kutya :D

2011. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egy Lucát ismertem, általános iskolából. Tápos, sápadt, vézna, gebe csaj volt és nem kedveltem, mert dedós volt és öntelt. Mivel őt ilyennek ismertem meg, a nevet sem szeretem, én a neveket aszerint kategorizálom, hogy kit ismerek ilyen névvel és kedvelem-e.

22L

2011. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy vidám, nagyszájú lány ugrik be erről a névről, továbbá egy Luca nevű ismerősömre asszociálok (nem ismerem igazán, szóval semleges). Egyébként nekem tetszik ez a név :) És a környezetemben nem is gyakori.
2011. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm Luca igy egyből ő ugrik be a név hallatán egy életvidám,aranyos,vagány,egyedi müvészlélek lány akit nem érdekel,hogy mások mit gondolnak róla =)
2011. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem a kerekség jut eszembe.
2011. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Nekem a legjobb barátnőmet Lucának hívják. Teljesen az ellenkezője annak, amit itt egyesek írtak :D Egy igazi művészlélek, iszonyat kreatív, a ruhái elképesztőek, teljesen egyedi a stílusa, imádom a humorát. És én is ilyen vagyok (szerintem azért, mert egy a horoszkópunk, vagy ezért, mert csak 2 nap van közöttünk... én nem tudom) és akiket lucákat még ismerek mindegyik ugyan ilyen, mint amit most leírtam...


üdv: egy Luca

2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!