Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiség jut eszedbe...

Milyen személyiség jut eszedbe a Luca név hallatán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyem. Egy ember személyiségét nem a neve határozza meg!
2011. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor milyen emberre gondolsz?
2011. márc. 13. 16:29
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem tudok elfogulatlanul nyilatkozni, mert ismerek egy ilyen nevű embert, és piszkosul utálom. Ettől függetlenül teljesen igaza van az elsőnek.
2011. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, mint ahogy az első válaszoló, de azért köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 13. 16:33
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a legtöbb ember társít gondolatokat vagy tulajdonságokat a nevekhez, ha másért nem, a tapasztalatai alapján.

Én nem ismerek Luca nevű lányt, és tudom hogy nagy divat ez a név, de nekem nagyon nem tetszik:S Szerintem elég bután hangzik, ezen kívül az "Úgy készül, mint a Luca széke" szólás alapján egy igen kényelmes egyén jut eszembe róla..:D

2011. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kettős ambivalens érzésem van.

Egyrészt hagyományos régies név, másrészt felkapott divat név lett az utóbbi időben, ez pedig üti egymást.

Amúgy jó név, csak ez miatt nem tetszik.


Amúgy ha elvonatkoztatok, akkor "különc" név számomra a jó értelemben véve.

2011. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még többet. Kíváncsi vagyok.
2011. márc. 13. 16:38
 8/26 anonim ***** válasza:

Egy elkényeztetett, undok kislány jut eszembe róla.


(Nem ismerek ilyen nevű embert).

2011. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Van egy Luca nevű ismerősöm, halk, szerény lány, de kitűnő a humora és áldott jó lelke van. Ezen felül pedig gyönyörű. :) Egyértelműen rá gondolok, ha olvasom vagy hallom ezt a nevet.
2011. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16:44-es, annyira fején találtad a szöget!! :D Pontosan ilyen az illető, undok és elkényeztetett... Meg arrogáns... Lehet, hogy mégis van valami abban, hogy "nomen est omen?" (16:32-es)
2011. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!