Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
miért van az, hogy a legjobb barátnőmet elveszi tőlem egy idióta fruska? úgy érzem teljesen átveszi a helyemet...mit csináljak?
2011. márc. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha egy kis idő után sem lesz még rád szüksége a barátnődnek, akkor nem is volt igazi barát.
2011. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

elözö valasza -Hallgasra ez iyg van.

Velem is igy volt,kiturt egy másik lány és utána kiderült ,hogy akiröl azthittem a legjobb barátom simán cserbenhagyott.

2011. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, a legjobb barátnőm mindig talált valaki újat, de mindig "visszatért" hozzám. Én meg mindig az újakat utáltam, rájuk voltam mérges.

4 évembe telt, mire rájöttem, hogy ezt a legjobb barátnőt kéne utálnom, nem azokat, akiket szintén kihasznált.

2011. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így volt, ahogy az előző két válaszolónál, én akkor elhatároztam, hogy nem érdekel, ha jó barátnője vagyok, akkor úgyis keresni fog, de nem így lett, ezt azóta sem bántam meg.Szerintem hagyd a fenébe, akit el tudnak vinni, azt vigyék!
2011. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első körben beszélnetek kéne erről. Mondd el, hogy mit gondolsz a helyzetről, lehet, hogy csak egy félreértés.

A másik az, hogy egyszerre több barátságot is fenn lehet tartani. Szólj rá, ha úgy érzed, hogy hanyagol, de ha sűrűn csinálja ezt, akkor hagynod kéne a dolgot. Hátha észreveszi magát. Addig is keress új barátokat.



Velem még általánosban történt meg, hogy a legjobb barátnőm osztályába (1 évvel fiatalabb nálam) új emberek jöttek (3 vagy 4 csaj), és hirtelen ők lettek a társaság középpontjai, mindenki velük haverkodott stb. Ez "beszippantotta" barátnőmet is, engem meg már akkor is a hideg rázott a "csajos" dolgoktól, szóval egyedül maradtam. Az elején volt veszekedés is, hogy miért kell azoknak a s*ggét nyalni, de aztán maradtunk annyiban, hogy egymás felé sem néztünk néhány évig. Majd egyszer csak visszatalált önmagához, elege lett a szokásos lányok közti szarkavarásból és azóta megint barátok vagyunk.

2011. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!! amúgy meg régen már csinálta a bnőm egyszer ezt a dolgot és megbeszéltem vele, és akkor azt mondta, hogy az én helyembe nem léphet senki(mármint értitek) és én azóta nem szólok neki, mert azt elhittem neki. mostanába van, hogy velem bunkó, van, hogy a másik csajjal. már nem is értem...
2011. márc. 13. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, azt hiszik róluk szól az élet, és mindenki azért él, hogy nyalja a seggüket. Mindig van nekik valaki különösen fontos, a többiek meg le vannak ejtve...

Próbálj meg elszakadni tőle, tudom, hogy nehéz, nekem is az volt.

2011. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!