Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálat. Ok milyen súlyú/típusú...

Nálat. Ok milyen súlyú/típusú viták, veszekedések vannak?

Figyelt kérdés

A "semmilyen"-t nem fogadom el válaszként :) Ha csak két szavas vita is, de azért annyi mindenhol előfordul, ahol egynél több ember él együtt.

Tehát minden jöhet az "engedj már be a mosdóóóbaaa!" típusú egy mondatos érdekütközéstől a késdobálós veszekedésig.

Nálatok mi a helyzet?


(bocsánat a belepontozásért a kérdésbe, de a rendszer belekötött a "nálatok" szóba)


2011. márc. 11. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg otthon laktam ez a mosdós nálunk is rendszeres volt (húgom és köztem). Vagy, mivel közös szobánk volt, a villany, ha én korábban akartam lefeküdni, akkor hogy ne oltogassa már mindig fel, ha meg későn feküdtem, akkor ő rinyált hogy oltsam már le. Vagy hogy miért ettük meg egymás kajáját. Kb. ezekre emlékszem ami rendszeres volt, komolyabb dolgokon sosem veszekedtünk. Most, hogy egyedül lakom már nincs semmi ilyesmi szerencsére. (:
2011. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Doruss ***** válasza:

Hát, nekem az apámmal mindennaposak a viták...

Gimnazista vagyok, és van, hogy egész délután tanulok és elő sem jövök a szobámból. Ezért néha azt állítja, hogy nem csinálok semmit, én meg persze visszabeszélek, és néha olyan veszekedések keletkeznek, hogy teljesen kiidegeljük egymást (és anyát). Meg apával sokszor veszekszünk, mikor későn vacsorázok vagy későn indulok el zuhanyozni. Egyébként szeretjük egymást, csak ez nem mindig látszik =)

Anyával néha vitatkozunk, de amúgy vele még sosem vesztem össze nagyon.

2011. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem anyukámmal rendszeresen a gyermeknevelést érintő fontos kérdésekben.

Pl. szerinte eget rengető probléma, hogy a gyerek nem iszik teát, szerintem meg nem. :)

2011. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor még otthon laktam, nálunk is rendszeresen voltak viták. Főleg én veszekedtem édesanyámmal, a tanulás miatt, meg hogy mit miért csinálok. Elég vad tini voltam, ezért szinte mindennaposak voltak a veszekedések. Most már mi jóban vagyunk, viszont a tesómmal veszekednek, szintén a tanulás miatt. Ő most 13 éves, és ugye ilyenkor minden fontosabb az iskolánál...
2011. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetlen konfliktusforrás a szex. Minden másban egy húron pendülünk a feleségemmel.
2011. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szexszel mi a probléma?
2011. márc. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!