Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy 1 szer cigiztem? (életemben először és utoljára mert SZA R)

Figyelt kérdés

A Tanárom a Városom Kúltúrális Központjának igazgatója és e térfigyelő kamerán észre vette , és jövöhéten meg akarja mutatni a szüleimnek (nem csak nekem , mert nnem csak én voltam ott , és ezt igy szuloin akarja elmondani) .



Amúgy a szüleim nagyon mérgesek lesznek sztem , mert mindig azt mondják hogy ne cigizz , ne drogozz , ne piálj . F/14


2011. márc. 10. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallod anya, a Sanyika szerezett egy doboz cigit valahonnan és ott mondta, hogy na próbáljuk ki milyen jó, hát kipróbáltam, akkora szar, azt hittem megfulladok, igazatok volt, én nem tudom mit esznek mások rajta.


Aztán, ha kiakadnak, akkor mondd meg, hogy jaj basszus ti is voltatok 14 évesek, tiszta ciki lett volna tiltakozni, meg parázni, amilyen hülyék vagyunk, biztos kitalálnak valamit, hogy beégessenek, ha nyuszi vagyok.

2011. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtabbak lehetnek, ha tudják, hogy igen, kipróbáltad már, és ezek ellenére nem kell, mert nem tetszett. Legalábbis én nyugodtabb lennék, ha tudom, hogy már tiltani sem kell, ami mellesleg ellenkezést szül.

Szerintem mondd meg, hogy kíváncsi voltál, és nem akartál rászokni, de tudnod kellett milyen, meg kellett tapasztalnod. És hogy nem jött be, eszed ágában sincs többször megtenni.


Remélem tényleg nem akarsz rászokni. Tényleg sz*r :)

2011. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

21:54

Szerintem a tanárnak egyébként igaza van. Azért mert trendi mostanában már 10 évesen rászokni a dohányzásra, attól még ugyanolyan undorító szokás, és nem mellesleg káros. Valakinek figyelnie kell!

2011. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó hozzászóló fölvetéséhez: a tanár azt jól teszi, hogy a szülői értekezleten általánosságban szóba hozza a dohányzást, szól, hogy figyeljenek oda a gyerekekre, érezni-e a ruhájukon, dugdosnak-e cigisdobozt, illetve esetleg beszélgessenek el erről a problémáról velük, mert néhányakról tudja, hogy kipróbálták. DE nem így, névvel, kiemelve azokat, akiket teljesen véletlenül, közterületen meglátott. Egyrészt, mint a kérdező példája is mutatja, nem biztos, hogy azok a gyerekek mind hardcore bagósok, akik megérdemlik ezt a megszégyenítést, másrészt bőven lehetnek mások is az osztályban, akik cigiznek, csak azokat pont nem látta meg -- az ő szüleik még meg is könnyebbülnek majd, hogy lám, bezzeg az ő csemetéik...


Bocs a félig OFFért, és kedves kérdező, szerintem is mondd el, így, ahogy nekünk, valószínűleg bizalmat nyersz vele, megnyugtatod őket és a nem a szülőin éri majd őket a sokk :).

2011. márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
A dohányzás rossz szokás,és nem vagyok mellette,viszont az nem tartozik a tanárodra,hogy iskolaidőn kívül hol cigizel.Nincs joga utánad leskelődni és kamerás felvételeket mutogatni a szülőknek.Én nem dicsérném meg a gyermekem,ha megtudnám,hogy dohányzik,de ha a tanár az egész szülői közösség előtt ilyen módon lejáratná én biztos olyan botrányt csinálnék,hogy egy életre elmenne a kedve a leskelődéstől!Szerintem ezért akár fel is lehetne jelenteni!Mondd meg a szüleidnek,mert a tanár ezzel a húzásával őket is le fogja járatni,nem csak téged.Jó tanár,mondhatom!Legalább legyenek szegények felkészülve.Remélem,megértőek lesznek veled.
2011. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha cigiztél a legtöbben kipróbálják ha akarják,de nem szokik rá mindenki:))
2011. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az a tanár nálatok azzal szórakozik hogy a térfigyelő kamerán bámulja a diákokat és arra vár mikor csinál valamelyik ostobaságot hogy rohanhasson árulkodni anyuéknak. Az a dolga hogy az iskolában fegyelmet tartson a diákjai között és hogy tanítsa őket. Ahogy a gyerek kilép tanítás után a suliból onnantól semmi köze hogy mit csinál. Arra ott vannak a szülei. Nálunk ilyen soha nem volt. Kiléptem 16 évesen a sulikapun és gyújtottam rá. Sose foglalkoztak vele. Mondjuk meg is szívták volna mert anyám tudta hogy cigizek. Mondd el nekik hogy egyszer kipróbáltad szerintem ez nem olyan nagy dolog hiszen mégsem füves cigi volt főleg ha többé nem is akarod megtenni.
2011. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. márc. 11. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!