Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, amikor a párom...

Mit csináljak, amikor a párom olyan témáról kezd beszélni, ami nem érdekel engem?

Figyelt kérdés

A barátom mindene a fotózás. De már nagyon elegem van belöle hogy óra hosszat arról kell hallgatnom. Miről olvasott a neten, mit tud ez és ez a gép, mit akar kipróbálni, megvenni meg ilyenek. Hogyan értessem meg vele hogy engem ez borzasztóan untat, mert nem értek hozzá és nem is érdekel?

25/L


2011. márc. 10. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Véletlenül összefuthatna valakivel, akit ugyanígy érdekel a fotózás. Lehetőleg férfival, biztos, ami biztos.
2011. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondtad mar neki finoman? Egyszeruen mondd meg oszinten neki, hogy ne haragudj, de ez a te hobbid, nem az enyem, engem ez a tema abszolut nem foglalkoztat, igy kerlek, valtsunk temat. Ennyi.
2011. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de akkor megharagszik rám, és azt mondja hogy sosem hallgatom meg őt.
2011. márc. 10. 20:11
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Mondd azt, hogy: ühüm, ühüm. Majd észreveszi magát, hogy talán ezeket nem veled kéne részletekbe menően megbeszélnie.
2011. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is teljesen ilyen, neki is van egy hobbija, amiért semmi pénzt és időt nem sajnál, állandóan azzal foglalkozik. Pedig milyen jó lenne, ha legalább ennyi időt foglalkozna velem, vagy a gyerekeivel. Én eleinte próbáltam bevonódni az ő hobbijába, elkísértem rendezvényekre, érdeklődtem. De sajnos ez nem volt kölcsönös. Ami engem érdekelt volna, az őt végképp hidegen hagyta, és a mai napig sem hallgat meg engem, pedig már 7 éve együtt élünk. Szerintem nagyon jó ha valakinek van hobbija, amit szeret csinálni, de észre kellene vennie a másik ember reakcióját is. Ha végképp nem bírod, hagyd ott, mert változni nem fog. Saját tapasztalat.
2011. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
te meg mesélj neki olyat ami meg őt nem érdekli , aztán talán rájön hogy nem olyan jó ez így és kölcsönös megegyezés alapján hanyagoljátok majd azt a témát
2011. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Meg azt is szokta mondani hogy ő persze mindig meghallgat engem. De hát nem tehetek arról hogy engem nem érdekel az ő hobbija.
2011. márc. 10. 20:30
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan van még sok téma amiről beszélhettek egyszerűen tereld el a témát.
2011. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Azért megpróbálhatnál odafigyelni rá, erőltesd meg magad, hogy egy kicsit érdekeljen, hiszen ez is ő, az ő része. Engem sem érdekel a foci, de a párom meccsét amikor csak tudom, megnézem, és nagyon szórakoztat, hogy mindig próbálja belémverni a szabályokat, sosem adja fel.. :) Az a minimum, hogy meghallgatom.


Te is mesélj neki a hobbidról.

2011. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%

Én is azt javasolnám, mint a 20:26-os válaszoló.


Beszélj neki valamiről, ami őt nem érdekli. Húzd el jó sokáig. Ha szóvá teszi, mondhatod, hogy te is végighallgatod őt.

2011. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!