Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki macival, vagy ilyesmivel alszik? És 20-on felett van?

Figyelt kérdés
Én igen, van egy kék macim, imádom :D. Szerintetek gáz?
2011. márc. 10. 09:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én nyuszkóval alszom...meg a párommal...és gyanítom,hogy ez így lesz még sok-sok éven át...20/L
2011. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én egy ősrégi, randa macival alszom, amit szerintem még a dédnagyanyámé lehetett... kb. olyan állapotban is van.


Van még egy spanyol-kínai hibrid plüssmacskám (Spanyolországból "jött", de kínai gyártmány, és látszik is rajta). Mindig azon fekszem, úgyhogy tiszta kosz, de nem akarom kimosni, mert akkor várni kell a száradással, és én egy éjszakát nem bírok ki nélküle :_(


19/L


Tudom, hogy még nem vagyok 20, de ez a marhaság az alvómacival meg a hibrid macskával nem valószínű, hogy egyhamar változni fog.

2011. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát, én nem ölelgetem őket, de dugig van az ágyam plüssállatokkal, főleg mióta egyedül alszom a dupla ágyon. Vagy vagy 20. Elférünk. És 29 vagyok :D
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem alszom vele, de a rénszarvasos sztorihoz kapcsolódóan: nekünk zsiráfunk van, és ő is jön mindenhova. Csak ő nem integet, hanem beszél. (idegenek előtt persze nem, mert szégyellős:))

24l

2011. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha párom nem alszik nálam,akkor a tőle kapott plüssmaci alszik velem:)

De ő rosszabb,neki két plüsscica és egy plüssmaci van az ágyában,és hozzájuk bujva alszik amikor nagyritkán a szüleinél alszik,anyukája árulta el h azokhoz bujik:D Tőlem kapta őket,parfümminta van beléjük rejtve ami az én illatom...26 éves férfi (kisgyerek?:D)

23/N

2011. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, férjem 35. Évek óta úgy alszunk, hogy az ő ágyfelénél egy plüsscica, az enyémnél egy plüss süni van. De ezek az ágy karfájának a tetejéről néznek le ránk. :) Van még egy maci, amit a fiunk kapott, de őt nem érdekelte, így velünk alszik, és ha olyan a hangulatom, még át is ölelem. Este meg mindig valamilyen pózba beállítja a párom, és így vár engem. :)
2011. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A rénszarvasos lány vagyok.


Azért arra kíváncsi vagyok az ilyen beszélő/mutogató állatkával együtt élő párokról mit mondana egy pszichológus. :)


Külön pszichológiai eset mikor párommal azért békülünk ki, mert a rénszarvas megsértődik ha veszekszünk. :D:D

2011. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kissé leamortizált külsejű plüsskutyával alszom, nélküle nem is tudok aludni. Mindig viszem magammal.

Szerintem nem gáz, 40 éves ismerősöm egy hatalmas plüssmacival plusz a férjével alszik. :D


21/L

2011. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok. Otthon két nyuszival, a kollégiumban egy piros vízilóval alszok. Sőt, ha barátoméknál alszok, és valamiért ő nincs ott (pl túl későn ér haza), akkor egy zsiráffal :)
2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én leszek itt az első olyan válaszoló aki nem alszik semmivel. De attól még nem tartom gáznak ha valaki igen. 24/L
2011. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!