Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, h v. ki, aki...

Volt olyan, h v. ki, aki azelőtt rád se bagózott, hirtelen utánad érdeklődik? Csak szórakozna? (lent)

Figyelt kérdés

fél évig jártunk exbarátommal.nem veszekedtünk, semmi, olyan szimpla, lagymatag kapcsolat volt( a szex viszont nagyon jó volt).

aztán váratlanul ejtett engem, és pár nap múlva összejött 1 csajjal.

utána jött a "legyünk barátok" - szöveggel.nem akartam belemenni, de naiv voltam...a baráti találkozások "baráti szexbe" torkollottak.

fél év után állítólag nem bírta a gyerek lelkiismerete, és vallott a csajának.

akk egy ideig nem beszéltünk.

később a csaja mindent megtett, hogy szakítsak a jelenlegi barátommal, de nem értek célt a furkálódásai.

a gyerekkel ritkán beszéltünk. a csaj közben megfenyegetett, tiltottam. nemrég viszont írt az exem, h szeretne velem találkozni stb. azt is meondta, h megfenyegette a nő, hogyha szakítani mer vele, a haverjaival megvereti(arról, h engem is fenyegetett, nem tudott).

anyum szerint azért akar találkozni velem, h lerázhassa a csajt, és rámkenhesse a dolgot, h én voltam az oka...és ezért a csaj engem támadjon be.

sztetek igaza van? Ti mit tennétek, nem foglalkoznátok vele?


2011. márc. 7. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek....

Megveretni.... :D

2011. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Anyudra, sztem ismét csak baráti szexet akar vagy vmi hasonlót, ne menj olyanba bele, amiből bajod is származhat.
2011. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem foglalkoznék vele. Ha amúgy is lagymatag kapcsolat volt, akkor minek érte felesleges bonyodalmakat vállalni? Szerintem csak a szex miatt nem éri meg. De te tudod.
2011. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem ő életed szerelme akkor keress egy balhé mentesebb pasit!:)
2011. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!