Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik kollégám lánya miért...

Az egyik kollégám lánya miért érdeklődik ennyire?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre h amikor az egyik kollégámmal vagyok és ott van a lánya akkor folyamatosan engem néz és ha ránézek akkor gyorsan elkapja a fejét. Mondta az apja a múltkor h hiányolt engem. Meg h szokott rólam kérdezősködni. Olyan 15-16 éves lehet.

28/f


2011. jún. 12. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban előfordul náluk h ennyire rácuppannak az érettebb férfiakra.

Örülj hogy csak néz :)

2011. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, de visszaélni tilos!
2011. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen korban normális dolog.
2011. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komoly ;)


Én elbeszélgetnék vele kettesben a helyedben, azért már annyira nem kis hülye, hogy ne értsen meg dolgokat.


Inkább te dumálj vele mint valaki más a korosztályodból akit "bevonz"

2011. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vajon miért? :)

Biztos tetszel neki. De ez zavaró dolog?

2011. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne vele elbeszélgetnie? Majd elbeszélget vele az apja ha szükségét látja.

Neki semmi dolga azzal a lánnyal, még olyan szinten sem hogy ezt itt kérdésként felteszi.

2011. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg, mit beszéljen vele? Állítsa le, hogy ne nézegesse, meg ne érdeklődjön utána? Szegény lány valószínűleg teljesen elszégyellné magát, pedig nem csinált semmi rosszat...
2011. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugati országokban ha férfi nézne folyton egy nőt simán beperelhető lenne szexuális zaklatásért.


Just sayin

2011. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!