Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a párotok felől érdeklődik a volt exe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Semmi. Valaha együtt voltak és szerették egymást, természetes, hogy érdeklődik a hogylétéről. Engem nem zavarna, persze ha megkörnyékezné, az más lenne. Én is érdeklődtem még régen az exemről, az utána lévő barátnőjével is remek kapcsolatban voltam. Soha nem lett ebből gondunk még segítettem is nekik, amikor gondban voltak.
2010. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem hívogatja naponta és nem akar különprogrammokat szervezni vele,nem gond.

Nyugi.

2010. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Abban még szerintem sincsen semmi, ha csak érdeklődik. Valamikor együtt voltak, szerették egymást. Már a múlté. Ilyenkor azért az ember ha összefut vele, csak megkérdezi, hogy mi van veled. Ebben semmi, de ahogyan az előttem szóló írta, ha már "a nyakára já" akkor azért már más a helyzet. Akkor én sem lennék nyugodt.

28N

2010. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a párod szemében támogasd ne tiltsd tőle ! de a másik szemed mindig a csajon legyen !!!!!!!!!! de csak finoman ne tünj örültnek
2010. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az elözö válaszokon kivűl még annyit akarok, hogy ne kelljen csalodnod hogy a csaj mindig kedves és közben lehet másak a szándékai!Szóval figyeld meg a lányt!És a pároddal soha ne vitázz a jelenlétében
2010. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Érdeklődjön. Miért baj ez? Nem értem...
2010. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet baj, sőt egy kedves gesztus. Amíg: érdeklődő kérdéseket intéz párod felé, um. hogy vagy? mi újság?
2010. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt exe? :D Szóval már exe is csak volt? :D
2010. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Ajajaj. Az exek nem érdeklődnek csak úgy. Nagyon vigyázz, mert egy pillanatra fellobanhatnak az emlékek által a vágyak és már meg is vagy csalva. Nem tudom milyen dolog ez, d nálunk az a természetes, hogy az elmúlt és kész. ha összefutnánk, 1-2 szó és ámen. Nem érdekel mi van az exekkel.
2010. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
19:19 Senki nem mondta, hogy baj, hanem az volt a kérdés, hogy mi véleményetek erröl a dologról?
2010. márc. 19. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!