Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnők azok, akik...

Milyen barátnők azok, akik féltékenyek a másikra?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy az eddig legjobbnak hitt barátnőim féltékenyek rám. Mindig, ha meglátják, hogy új ruha van rajtam, bunkók lesznek és lekezelők. Főleg az egyikük. Én nagy vigyorral köszöntöm, ő meg végigmér és bunkó lesz. Van egy másik, akinek kisebbségi komplexusa van és mindig megkérdezi, honnan van a ruhám, mennyi volt stb. Ha mondom, hogy nem drága, akkor nyugszik meg vagy nem tudom. Van még egy, aki szintén mostanában lett ilyen és folyton nyal, hogy jaj milyen szép vagyok, máskor meg kibeszél feltűnően. Ez milyen dolog? És mit lehet velük kezdeni? Vannak olyan barátnőim is, akik ilyet nem csinálnának, inkább megdicsérnek, de nem lesznek féltékenység miatt bunkók. Már nem tudom, hogy mit tegyek..ilyenkor nagyon felhúzom magam, legszívesebben jól leosztanám őket. Ha egy barátnőm csinos, azt megdicsérem és büszke vagyok rá, nem pedig lekezelő és meg tudnám ölni!
2011. márc. 7. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt ebben a kérdésben az is fontos, hogy hány évesek vagytok.Nekem ilyen "barátnőm" kb.17-18 éves koromban volt.

Itt is látszik hogy érettebb, vagy náluk, ha kb. egyidősek vagytok, mert más értékeket tartasz szem előtt, és zavar amit csinálnak.Szerintem, ha nagyszájú vagy kérdezz rá nyíltan, hogy baj hogy neked van és neki nincs??

Nálam a féltékenységen és az irígységen kívül volt olyan is hogy majmolt.Ha vettem vmit, a következő találkozásunkkor már tuti, hogy neki is volt.Ha melíroztattam a hajam tuti ő is........stb......

Mondd el nekik a problémáidat, és a reakciójukból el tudod dönteni, hogy akarsz e velük továbbra is barátkozni.

2011. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mi is 17 évesek vagyunk. Nem tudom, felnőtteknél ez hogy működik, van-e még ilyen, de már ennyi idősen sem kéne ilyen gyerekesnek lenni. Nem akarom megkérdezni nyíltan, mert félek, hogy én égetem be magamat. Ugyanis nyíltan nem mondják, hogy féltékenyek, de az kicsit feltűnő, hogy mikor találkozom barátnőmmel, meglát, végigmér és elkezd bunkózni most már rendszeresen.
2011. márc. 7. 18:56
 13/14 anonim ***** válasza:

18 52 vagyok

Ezért írtam, hogy tuti te érettebb vagy náluk.Az amit csinál biztos, hogy írigység.

Lehet, hogy a következő az lesz, hogy téged is lemajmol.

Hát szerintem barátkozz 20 év felettivel, bár az sem biztos hogy jobb.

2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Izééékeh11 ***** válasza:

hagyd a p*csába az ilyeneket!

engem a volt legjobb barátnőm !!!6!!! éven át keresztül beszélt ki.

a suliba ismerkedtünk meg,még elsőbe.amikor elsőnek megláttuk egymást,rögtön tudtuk hogy barátnők leszünk.(én legalábbis)

...aztán ugye teltek az évek,és alsóban olyan 2.-3. felé kiközösitett az osztály.nem tudtam miért,pedig én senkivel semmi rosszat nem csináltam.akkor elég csendes voltam.

aztán ez folytatódott egészen 6.-ig.pontosabban addig amig a csajjal össze nem vesztünk.akkor derült ki,hogy milyen is igazából,amikor veszekedtünk,elkiáltotta magát hogy -Látod,b*zdmeg ennyi vagy,nem csoda hogy végig csak kihasználtalak .....és azután a többiek elmonták hogy azért közösitettek ki régebben mert amig azzal a csajjal barátkoztam,minden titkomat elmondta nekik,plusz még olyanokat is mondott ami nem igaz.sőt,még az osztályból is mindenkit ellenem forditott.

De most már nem barátkozunk,és engem is megkedveltek,ő meg azt se tudta a veszekedés után,hogy hova menjen,ezért mindenkihez ment oda,aztán csak kavart,és végül az lett hogy az egész osztály kb gyűlöli mert mindenkit kibeszél.Így járt.

szahl szerintem ne várd meg amig ezek a libák is ezt teszik veled,menj oda azokhoz akikben tényleg megbízol.

13L

2011. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!