Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnők azok, akik...

Milyen barátnők azok, akik féltékenyek a másikra?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy az eddig legjobbnak hitt barátnőim féltékenyek rám. Mindig, ha meglátják, hogy új ruha van rajtam, bunkók lesznek és lekezelők. Főleg az egyikük. Én nagy vigyorral köszöntöm, ő meg végigmér és bunkó lesz. Van egy másik, akinek kisebbségi komplexusa van és mindig megkérdezi, honnan van a ruhám, mennyi volt stb. Ha mondom, hogy nem drága, akkor nyugszik meg vagy nem tudom. Van még egy, aki szintén mostanában lett ilyen és folyton nyal, hogy jaj milyen szép vagyok, máskor meg kibeszél feltűnően. Ez milyen dolog? És mit lehet velük kezdeni? Vannak olyan barátnőim is, akik ilyet nem csinálnának, inkább megdicsérnek, de nem lesznek féltékenység miatt bunkók. Már nem tudom, hogy mit tegyek..ilyenkor nagyon felhúzom magam, legszívesebben jól leosztanám őket. Ha egy barátnőm csinos, azt megdicsérem és büszke vagyok rá, nem pedig lekezelő és meg tudnám ölni!
2011. márc. 7. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nem barátnők. Én el is felejteném őket barátilag.
2011. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a "barátnő" nem a ruhádat nézi, hanem azzal van elfoglalva, hogy vagy ? mi történt veled? kid van?, mi vár rád holnap, és ugyanezeket a dolgokat mondja el magáról. közben esetleg észreveszi, hoyg jól áll a ruhád, vagy szar a hajad, vagy új körömlakkod van. ha bunkózik hagyd a fenébe.
2011. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Férfi oldalról: nekem olyan haverom volt, aki képtelen volt együtt örülni velem, amikor autót vettem, amikor a tesómnak vettünk egyet akkor is. Állandóan mindig a hibákat kereste és ha talált valamit, majd' elélvezett. Közben meg csak irigy volt veszettül. És már réges-régen nem a haverom.

Ennyi.


Ne alacsonyodj le a szintjükre, inkább 'felecsdel' őket.

2011. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom! Van egy legeslegjobb barátnőm, akin az sem érdekelne, ha egy zsák lenne, úgyis a barátnőm lenne. Undorító dolognak tartom ezeket a "hol vetted?" "mennyi volt?" jellegű dolgokat, meg milyen már, hogy meglát és elkezd duzzogni és még én érzem magam szarul. Elegem van!
2011. márc. 7. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:

"Ezt én is így gondolom! Van egy legeslegjobb barátnőm, akin az sem érdekelne, ha egy zsák lenne, úgyis a barátnőm lenne."


Első vagyok.

Akkor vele kellene barátkoznod inkább, nem a többi felszínes, irigykedővel.

2011. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én a helyedbe rég kiosztottam volna őket..: D ( de hát ez én vagyok.:)]

hát igen én sem tudok mást mondani, csak azt , hogy az ilyen nem barátnő..

2011. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez így van. Csak szar érzés, hogy olyanokban kell csalódnom hirtelen, akikkel mindent megbeszéltem, bíztam bennük.
2011. márc. 7. 18:28
 8/14 anonim ***** válasza:

hát igen ez velem is így volt [csalodás.] akiről azthittem hogy a legeslegjobb barátnőm 2 és fél évig kibeszélt, mondták a többiek hogy milyen de én bíztam benne hogy nem hittem el.

és amikor nemkicsit veszekedtük..akkor kb erre azt mondta h csak másfél évig beszéltelek ki...[ amugy én tudtam egy hetesről is.: D ] szóval ismerem az érzést.:)

2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én teljesen át tudom érezni a dolgot, velem nem 1, nem 2 és nem 3 ember játszotta ezt el...sőt, a mostani jó barátnőmön is kezdem felfedezni a féltékenység jeleit.. a régi "legjobb" barátnőim addig is elmentek, hogy a többi "barátomat" ilyen olyan indokkal elmarják tőlem a féltékenységük miatt.


Az ilyenekkel sajnos nem tudsz mit kezdeni, nekem is nehéz volt elfogadnom a tényt, de aztán rájöttem hogy miért én gyötörjem magam, és miért magamban keresem a hibát ha ők a szarkavarók?.. Nem szabad velük foglalkozni, ha már egy kicsit is észreveszed a barátnődön ezeket a jeleket, egyből tisztázd hogy nincs szükséged ilyen emberekre.


20/L

2011. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen embereket töröld a figyelmedből.

Azt sem érdemlik meg hogy levegőnek nézd őket.


Szerintem a hátad mögött kapsz hideget meleget.

2011. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!