Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt az anyám...

Miért mondja azt az anyám hogy még nem vagyok felnőtt 26-27 évessen? Tiszta hulyének néz!

Figyelt kérdés
Nem értem!Van munkám,autóm,barátnőm,barátaim,hobbim,néha iszok,ha elmegyek egy koncertre havi egyszer,komolyan gondolkodom és nem értem hogy miért mondja ezt!Szerintem fél hogy eltávolofik tőlem és egyedül marad,vagy én nem tufok már mire gondolni!De nagyon megtud ezzel bántani,mert munka melett még most is nyelvet tanulok,mindig fejlesztem magam.Szóval nem vagyok elveszett ember!Nem tudom miért csinálja,de ku.rva idegesittő!
2011. márc. 5. 00:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad meg,de anyukáddal élsz még??
2011. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért mert vele élsz(otthon laksz) és nem vagy önálló ő mos főz takarít rád.

Üdv: egy másik 27 éves felnőtt....

2011. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Félig meddig,néha haza megyek!Szóval még fél lábbal végülis igen!De már nem tekintem az otthonomnak mivel 1 hónapban egyszer alszom otthon!
2011. márc. 5. 00:37
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha otthon laknék,akkor sem mondjon ilyet,mert amikor otthon laktam,akkor is beszáltam a kajába,rezsibe.Magamra mostam és vasaltam,lényegében semmit nem csinált nekem akkor sem!
2011. márc. 5. 00:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gyerekes a személyiséged. Hogy esetleg olyan kis aranyos vagy, vagy mit tudom én :D
2011. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van a háttérben hogy az ő szemében mindig gyerek leszel, ami nagyon idegesítő tud lenni.
2011. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy gyerekes a személyiséged. Hogy esetleg olyan kis aranyos vagy, vagy mit tudom én :D


Az igen...

Az ilyen hozzászolásoktól okosabb lettem.Én neveltem fel a testvérem,aki sikeres ember lett,mert nem az anyám és nem az apám.Mert ől leszar.ták a fejét.Biztos gyerekes lehetek...

2011. márc. 5. 00:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, nyugi :)

Egy anyának mindig az ő drága kicsi fia leszel.


Inkább az ő személyiségétől függhet ez, nem a tiedtől. Talán, amikor nősülsz majd, megérti, hogy kirepültél a fészekből. De azért a kisfia leszel akkor is, amikor már a dédunokák rohangálnak körülötte :)

2011. márc. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elég gyerekesnek tűnsz, ahogy a tárgyi javakat sorolod ráadásul egyből felhúzod még ezen a pitiáner helyzeten is.
2011. márc. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tutira egy kis cukipofa lehetsz:
2011. márc. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!