Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menjek pszihologus...

OliaTIRA kérdése:

Mit tegyek? Menjek pszihologushoz nem fog hulyenek nezni? Hulye valaszok nem kellenek.

Figyelt kérdés
vannak ilyen tuneteim ha valaki rosszul lessz meg ha halottakat mutatnak a tvben.hanyinger dobog a szivem.izzadok.megijedek sirok.remegek. reszketek. anyu 2eve meghalt rakos volt nagyon hianyzik. lattam holtan. 18/L
2010. júl. 17. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Igen, szerintem menj pszichológushoz, ő tud segíteni a problémádon és nyugodj meg nem fog hülyének nézni, mert nem vagy hülye. Nagy trauma ez és iszonyú nehéz feldolgozni. Részvétem édesanyád miatt. :(
2010. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Visszatérő lelki trauma.Valóban nem ártana pszichológust felkeresned, nehogy átcsapjon ez a problémád pánikbetegségbe. Édesanyád miatt őszinte részvétem.
2010. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

szia :) részvétem anyukád maitt :s

szerintme enm tudtad még feldolgoznia történteket , szerintme is legjobb lenne a pszichologus.

légy boldog és sok egészséget és szerencsét :)

2010. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat. szerintem is el kell mennem
2010. júl. 17. 00:28
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon sajnálom :(

Kizárt, hogy a leírtak miatt hülyének nézzen, átlagos épeszű ember nem néz hülyének, nem hogy egy pszichológus... A pszichológus pont, hogy azért van, hogy megértsen, és segítsen... Vigyázz azért, mert vannak érdekes figurák, olyanhoz menj, akit más is ajánl. De ha nincs, aki ajánljon Neked, akkor menj el találomra egyhez, legfeljebb ha nem azt kapod, amit vársz, keresel valaki mást.

2010. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szia! Ez könnyen átcsaphat pánikbetegségbe, ami nagyon gáz. Minden ok nélkül remegni kezdesz, nagyon komoly halálfélelmed lesz, csak úgy elkezdesz sírni, napokig nemtudsz aludni. Ráadásul ebből nem lehet kigyógyulni, gyógyszert kell szedned, de ettől még időnként előjöhet. Szóval mindenképp kérj segítséget!
2010. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez v alószínűleg poszttramumás stressz szindróma, pszichológus tud segíteni.
2010. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Apám és a nagynéném is tüdőrákban halt meg én a haldoklásukat néztem végig.

Nem mentem pszichológushoz attól meg függővé lehet válni, és sokba kerül.

Most csak pánik fog el ha orvoshoz kell menni és baromi idiótán viselkedek.

2010. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
73%

szia


szerintem pszichológus biztos tud segíteni, de ha idegenkedsz tőle én az autogén tréninget ajánlom (segít a pánikbetegség leküzdésében/megelőzésében)

2010. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget hetfon elmegyek.
2010. júl. 17. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!