Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menjek pszihologus...

OliaTIRA kérdése:

Mit tegyek? Menjek pszihologushoz nem fog hulyenek nezni? Hulye valaszok nem kellenek.

Figyelt kérdés
vannak ilyen tuneteim ha valaki rosszul lessz meg ha halottakat mutatnak a tvben.hanyinger dobog a szivem.izzadok.megijedek sirok.remegek. reszketek. anyu 2eve meghalt rakos volt nagyon hianyzik. lattam holtan. 18/L
2010. júl. 17. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy fog hülyének nézni! Ennél sokkal durvább helyzeteket is kezelnie kell, na meg szakmai követelmény az elfogadás:)
2010. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En is vegig neztem a nagyszuleim haldoklasat tavaly szeptemberbe,nagymamam halt meg elore ra kethetre nagytatam!Vannak ejjelek amikor roluk almondom,hogy hozzam beszelnek meg ilyenek az ilyen napokon nyugtalanak erzem magam,egeszen addig amig nem imadkozom!Tudom a mai modern vilagba ez az embereknek hulyeseget jelent de en hiszem hogy van Isten es ordog.En ajanlanam hogy a pszichologus mellett meg egy pappal is beszelj hogy mi tortenik veled!Nem tudom latad-e az Emily Rose tortenetet,szerintem hasonlo a te helyzeted is!Neki a hatterzajok neked pedig halottak valtjak ki a sirast!Imadkoz sokat es menj pschihologus hoz hogy ne rosszabodjon a helyzeted,mert tenyleg ha igy folytatod lassan lassan panikba essel!
2010. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. utolso:nem lattam. tenyleg ha ilyen van a tvbe ezek a dolgok mennek velem: '( / kertem idopontot 1honap meg amig mehetek.
2010. júl. 24. 18:19
 14/16 anonim válasza:

Szerintem ne nézz tévét (hülyeséggel bombáznak - csak mégrosszabb lesz) inkább éld az életedet, barátkozz menj közösségbe. Ha nagyon gyötörnek a halálfélelmek akkor menj pszichológushoz talán segít bár kétlem.


Végül édesanyád miatt őszinte részvétem.

2010. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom
2010. júl. 24. 21:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, nyáron csak krízishelyzetben fogadnak a pszichológusok, de vannak magánpraxisban is, csak ott fizetni kell. Ha úgy álltok anyagilag, esetleg abban az 1 hónapban megkereshetsz egyet.
2010. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!